Aż ślinka cieknie...
Mazurska zapiekanka z ryby, gęś pieczona z jabłkami, czernina królewska i inne specjały - za nami finał VII edycja konkursu Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy. Zobacz kto wygrał.
Jurorzy posmakowali i ocenili 38 potraw oraz sto produktów zaproponowanych przez osoby fizyczne, przedsiębiorców, szkoły i organizacje (w tym koła gospodyń wiejskich) z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.
Ostatni - regionalny - etap rywalizacji odbył się w ubiegłą sobotę, 8 grudnia, w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie. O puchary marszałka walczyli zwycięzcy eliminacji subregionalnych, które miały miejsce w Elblągu, Ełku i Szczytnie. 21 produktów i osiem potraw oceniła sześcioosobowa komisja pod przewodnictwem doktora Grzegorza Russaka.
Filmowe relacje z kolejnych etapów konkursu można obejrzeć na stronie warmia.mazury.pl - zakładka: Jakość i Znaki Regionalne. Niedługo ma się też ukazać broszura m.in. z przepisami na potrawy konkursowe.
Przedsięwzięcie zorganizowali: samorząd województwa warmińsko-mazurskiego, Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza oraz Centrum Informacji Europe Direct Warmia i Mazury.
***
A oto lista laureatów:
Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego - produkty i przetwory mięsne
I miejsce – Gospodarstwo Rolne Mazurskie Smaki, Marcinkowo k. Mrągowa za Boczek wędzony po mazursku
II miejsce – Restauracja U Wokulskiego, Ostróda za Filet z kaczki staropolski
III miejsce – Iwona Śmiarowska, Komorowo k. Białej Piskiej za Pasztet z dzika spod jałowca
Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego - produkty i przetwory z ryb
I miejsce – Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o., Ełk za Jesiotra wędzonego
II miejsce – Barbara Tuzimek, Tolkmicko za Sandacza w panierce
Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego – produkty i przetwory mleczarskie
I miejsce - ex aequo: Pracownia Cukiernicza Magdalena Kroczek, Łukta za Lody śmietankowo-miodowe i Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Olecku za Masło naturalne z Warmii, Mazur i Powiśla
Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego - miody
I miejsce – Miody Mazur, Paweł Murzyn, Piotr Kondraciuk, Gołdap za Miód wielokwiatowy
II miejsce – Gospodarstwo Pasieczne Bartnik Mazurski, Gnatowo k. Kętrzyna za Miód wrzosowy
III miejsce – Gospodarstwo Rolne Pasieka Miś Kazimierz Szymański, Jesionowiec k. Wielbarka za Miód ekologiczny mniszkowy
Puchar marszałka województwa warmińsko-mazurskiego w kategorii produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego zdobyli:
- Pracownia Cukiernicza Magdalena Kroczek z Łukty za Lody śmietankowo-miodowe
- Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Olecku za Masło naturalne z Warmii, Mazur i Powiśla
- Miody Mazur, Paweł Murzyn, Piotr Kondraciuk z Gołdapi za Miód wielokwiatowy
Produkty regionalne pochodzenia roślinnego i produkty z grzybami – przetwory owocowe
i warzywne (w tym grzyby i przetwory z grzybami oraz napoje bezalkoholowe)
II miejsce - ex aequo: Kamila Chrząszcz, Tolkmicko za Rajskie jabłuszka w syropie i Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku za Sok z płatków róży
Produkty regionalne pochodzenia roślinnego i produkty z grzybami – produkty zbożowe
i cukiernicze
I miejsce – Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Piekarnia Dźwierzuty za Chleb razowy tradycyjny
II miejsce – Kawiarnia Moja Alicja Derdoń, Olsztyn za Marchewkowiec
III miejsce – Kawiarnia U Smolejów, Łukta za Sernik
Regionalne napoje alkoholowe:
I miejsce – Browar Kormoran Sp. z o.o., Olsztyn za Porter Warmiński
II miejsce – Almes Sp. z o.o., Nidzica za Miód pitny dwójniak Nidzicki
III miejsce – Halina Smyk, Pieniężno za Nalewkę domową "orzechówkę"
Puchar marszałka województwa warmińsko-mazurskiego w kategorii regionalne napoje alkoholowe zdobył:
- Browar Kormoran Sp. z o.o. z Olsztyna za Porter Warmiński
Potrawy (przedsiębiorstwa / szkoły)
I miejsce – Mateusz Siemaszko, Rafał Szyszka, Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych
w Olsztynie za Pieczoną pierś z kaczki z sosem śliwkowym, ziemniakami okraszonymi boczkiem
i modrą kapustą
II miejsce – Natalia Antoniuk, Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu za Kaszankę prababki Zosi na pajdzie chleba, podaną z konfiturą z czerwonej cebuli
III miejsce – Agata Kopyś, Marianna Łączyńska, Zespół Szkół Nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego
w Szczytnie za Mazurską zapiekankę z ryby
Potrawy (osoby fizyczne)
I miejsce – Barbara Pepłowska, Nerwik k. Purdy za Potrawę pana sędziego – flaczki
z lina z grzybami
II miejsce – Agroturystyka Placówka Agata Rudnicka, Wężówka k. Wydmin za Chłodnik z Placówki w towarzystwie kraszonych ziemniaków
III miejsce – Wioska Tematyczna Królewiacy, Królewo k. Morąga za Czerninę Królewską
Puchar marszałka w kategorii potrawy regionalne zdobyli:
- Mateusz Siemaszko i Rafał Szyszka z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie za Pieczoną pierś z kaczki z sosem śliwkowym, ziemniakami okraszonymi boczkiem i modrą kapustą
- Barbara Pepłowska z Nerwika k. Purdy za Potrawę pana sędziego – flaczki z lina z grzybami
Przyznano również nagrody specjalne:
- Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej dla Krystyny Hadały z Wargielit k. Bartoszyc za Nalewkę tarninową, Iwony Rozwadowskiej i Elżbiety Zagórskiej z Koła Gospodyń Wiejskich w Mrocznie za Gęś pieczoną z jabłkami
- Agencji Rynku Rolnego dla: Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych z Olecka za Sok z płatków róży