szukaj
Logowanie
Festiwal Przemysłów Kreatywnych to projekt, który od stycznia do lipca pobudzał kreatywnie mieszkańców Elbląga i regionu. Jak przebiegał - zobacz w wideoklipie Tomasza Misiuka.
Projekt miał na celu edukację kulturalną, a także podkreślenie znaczenia kultury w rozwoju gospodarki. Targi Przemysłów Kreatywnych, warsztaty z nowoczesnych technologii, akcja Kolorujemy podwórka, Żywa wystawa czy happening Jesteśmy! to tylko niektóre działania, które odbyły się w ramach festiwalu. Organizatorami byli Stowarzyszenie Jantar oraz Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
Kierownik Redakcji: Edyta Bugowska
tel 55 611 20 63
Informacje dla klientów CSE Światowid
eŚWIATOWID W LICZBACH
KONTAKT Z REDAKCJĄ
Wydawca:
Centrum Spotkań Europejskich "ŚWIATOWID" pl. Jagiellończyka 1 82-300 Elbląg tel.: 55 611 20 50 fax: 55 611 20 60
Redakcja: redakcja@eswiatowid.pl tel.: 55 611 20 63 Administrator systemu: adm@swiatowid.elblag.pl
SPOŁECZNOŚĆ
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013
oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.