Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 13.12.2012 14:46 Miasto:Elbląg Kategoria:RADIO E-KULTURA Autor:Justyna Kozłowska - Dyrla, Krzysztof Chaja Placówka:Stowarzyszenie "Jantar"
Co daje taniec - posłuchaj!

Z Pauliną Kowal - psychologiem i instruktorką tańca w Elbląskim Klubie Tańca Jantar rozmawiamy na temat tego, co może człowiekowi dać taniec.

Jutro, 14 grudnia o godz. 17.00 w Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu, odbędzie się ostatni turniej, na którym swoje umiejętności pokażą uczestnicy Elbląskiej Ligii Tańca - przedsiewziecia, jakie od marca br. organizuje Stowarzyszenie Jantar

W ramach przedsięwzięcia do grudnia w czterech elbląskich szkołach – SP 4, SP 6, SP 12, SP 23 prowadzone były raz w tygodniu zajęcia z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich. Sprawdzianami nabytych umiejętności były zorganizowane turnieje.

Pierwszy turniej odbył się w kwietniu, drugi w czerwcu, trzeci w październiku. W trakcie wszystkich zawodów uczestnicy zbierali punkty, które na czwartym, jutrzejszym turnieju wyłonią trzy najlepsze pary Elbląskiej Ligi Tańca. Pary zostaną uhonorowane pucharami, a każdy z uczestników przedsięwzięcia otrzyma upominek i medal za udział.

Paulina Kowal w rozmowie radiowej wyjaśnia tajniki organizacji turniejów, podziału na klasy i kategorie, a także opowiada o wpływie tańca na rozwój człowieka.

This text will be replaced

 Elbląska Liga Tańca realizowana jest w ramach projektu pn. "Tanecznym krokiem w przyszłość", który dofinansowany został ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11128
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 6694281

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.