Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    E-Urząd  strzalka  E-Urząd - Pomoc

Jakie dane mogę uzyskać?

 

Jeśli złożyłeś wniosek lub inny dokument do Centrum Spotkań Europejskich "Światowid", na stronie e-Urzędu możesz uzyskać informacje o stanie jego realizacji. Dane o złożonym wniosku udostępniane są w zakresie: atrybutów opisujących wniosek oraz danych pracownika i komórki organizacyjnej aktualnie zajmujących się wnioskiem. Oprócz tego wyświetlona jest historia obiegu wniosku odzwierciedlająca drogę, jaką dokument przebył w instytucji.

Jeśli na podstawie Twojego wniosku została założona sprawa możesz uzyskać informacje zawierające, m.in.: znak sprawy, dane kontaktowe pracownika prowadzącego Twoją sprawę oraz termin, w jakim powinna zostać wydana odpowiedź (decyzja) na złożony przez Ciebie wniosek. Oprócz tego wyświetlona jest historia sprawy oraz informacje o pismach dołączonych do akt Twojej sprawy.  Na tej podstawie będziesz mógł pozyskać informację czy CSE sporządził odpowiedź w Twojej sprawie.

 

W jaki sposób uzyskać dane?

 

Aby sprawdzić stan realizacji Twojego wniosku lub innego dokumentu musisz podsiadać potwierdzenie jego wpływu do CSE, które zawiera unikalny identyfikator służący do autoryzacji. Uzyskanie potwierdzenia jest możliwe w przypadku, kiedy wniosek został złożony osobiście (potwierdzenie wydawane na żądanie) lub wysłany za pomocą platformy ePUAP (Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia wystawiane automatycznie przez ePUAP).

W celu sprawdzenia stanu realizacji wniosku należy:

  • wybrać zakładkę Napisz do nas,
  • przejść do sekcji ”Wyszukaj pismo”,
  • jeśli wniosek został złożony osobiście -  wprowadzić dane z potwierdzenia w polach Numer szukanego pisma oraz Klucz pisma,
  • jeśli wniosek został wysłany za pomocą platformy ePUAP - wprowadzić w polu Identyfikator dokumentu z UPP, znajdujący się na Urzędowym Poświadczeniu Przedłożenia "Identyfikator dokumentu, którego dotyczy poświadczenie", zobacz przykładowe UPP.
  • wybrać przycisk Szukaj pismo.

Po wprowadzeniu poprawnych danych zostaną wyświetlone informacje o szukanym wniosku.

Aby sprawdzić stan realizacji sprawy założonej na postawie Twojego wniosku musisz posiadać znak sprawy. Jeśli sprawa została założona, nadany jej unikalny znak jest wyświetlany po sprawdzeniu stanu realizacji Twojego wniosku.

W celu sprawdzenia stanu realizacji sprawy należy:

  • wybrać zakładkę Napisz do nas,
  • przejść do sekcji ”Wyszukaj sprawę”,
  • wprowadzić znak sprawy w polu Znak sprawy,
  • wprowadzić numer pisma (numer Twojego wniosku widoczny po sprawdzeniu stanu jego realizacji lub znajdujący się na potwierdzeniu otrzymanym z CSE*) w polu Numer pisma inicjującego sprawę,
  • wybrać przycisk Szukaj sprawę.

Po wprowadzeniu poprawnych danych zostaną wyświetlone informacje o sprawie założonej na podstawie Twojego wniosku.

* numer Twojego wniosku, pod jakim został zarejestrowany w systemie elektronicznego obiegu dokumentów Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" nie jest widoczny na Urzędowym Poświadczeniu Przedłożenia, które jest wystawiane przez platformę ePUAP.

 

Pomoc - ePUAP

Aby wysłać formularz z wykorzystaniem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej należy posiadać konto użytkownika ePUAP. Założenie konta zajmuje 2-3 minuty.
Film instruktarzowy zakładania takiego konta dostępny jest na stronie ePUAP. Kliknij i sprawdź.

MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11115
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 2899

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.