Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 26.03.2019 07:11 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:inf.nadesł. Placówka:Centrum Tańca Promyk
Zatańczyli po mistrzowsku!

W ubiegły weekend 23-24 marca, pary Elbląskiego Klubu Tańca Jantar wytańczyły wysokie miejsca na turniejach w Rumi. Elblążanie prezentowali swoje umiejętności taneczne podczas Mistrzostw Polski FTS w 10 Tańcach. Konkursem towarzyszącym był VII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi, gdzie tancerzon Jantara w różnych kategoriach, także udało się zdobyć bardzo dobre lokaty.

Pary Elbląskiego Klubu Tańca Jantar jak zaprezentowały znakomity poziom w trakcie odbywających się w ubiegły weekend turniejów tanecznych.WMistrzostwach Polski FTS w 10 Tańcachstartowały nasze cztery pary w czterech różnych kategoriach, z czego dwie zdobyły wysokie miejsca na podium. W kategorii Senior III Maria i Wiesław Jankowscy wywalczyli srebro, a w kategorii Senior II Agnieszka i Mariusz Dziurawiec – brąz. Podczas towarzyszącegoVII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi zawodnicy EKT Jantar również wywalczyli puchary i medale.