Impreza popularyzuje taniec jako jedną z form wychowania i pożytecznej rozrywki dla dzieci i młodzieży. Przede wszystkim jednak celem turnieju jest wyłonienie najlepszych par w sportowym tańcu towarzyskim.
A oto wyniki:
Kategoria 12-13 lat, klasa D, kombinacja ośmiu tańców
I miejsce - Magdalena Czuba, Jarosław Maczyszyn (Jantar, Elbląg)
II miejsce - Aleksandra Rokicka, Błażej Mielcarek (Focus, Olsztyn)
III miejsce – Justyna Ostrowska, Damian Kolterman (Jantar, Elbląg)
Kategoria 10-11 lat, klasa D
w tej kategorii startowały tylko dwie pary;
I miejsce - Gracjana Grabowska, Krystian Boryczka (Raz Dwa Trzy, Bydgoszcz)
II miejsce - Klaudia Steinberg, Paweł Iwańczuk (Focus, Olsztyn)
Kategoria 14-15 lat, klasa D, kombinacja ośmiu tańców
I miejsce - Karolina Nieradko, Sylwester Krużewski (Perfect, Gdańsk)
II miejsce - Agata Gizińska, Mateusz Kucharczyk (Jantar, Elbląg)
III miejsce - Martyna Nowaczyńska, Łukasz Pierwienis (Jantar, Elbląg)
Kategoria powyżej 15 lat, klasa D, kombinacja ośmiu tańców
I miejsce - Paulina Richert, Szymon Ludwicki (Contra, Gdańsk)
II miejsce - Adrianna Murawiec, Bartosz Pakuła (Jantar, Elbląg)
III miejsce - Agnieszka Demidziuk, Marcin Ripa (Jantar, Elbląg)
Kategoria 14-15 lat, klasa C, styl latynoamerykański
I miejsce - Joanna Szelągowska, Hubert Kowalski (Power Dance, Olsztyn)
II miejsce - Natalia Zakowicz, Kacper Zakowicz (Latino Cafe, Gdynia)
III miejsce - Marta Lipska, Jakub Marszewski (Latino Cafe, Gdynia)
Kategoria 14-15 lat, klasa C, styl standardowy
I miejsce - Joanna Szelągowska, Hubert Kowalski (Power Dance, Olsztyn)
II miejsce - Joanna Karczewska, Przemek Węgierski (Power Dance, Olsztyn)
III miejsce - Marta Wajdlejt, Szymon Szylin (Jantar, Elbląg)
Kategoria powyżej 15 lat, klasa C, styl latynoamerykański
I miejsce - Karolina Biegaj, Kamil Grzybicki (Fenix, Giżycko)
II miejsce – Barbara Zarańska, Marek Wrzosek (Pod Kwadratem, Gdańsk)
III miejsce - Adrianna Otręba, Maciej Kierbedź (Jantar, Elbląg)
Kategoria powyżej 15 lat, klasa C, styl standardowy
I miejsce - Adrianna Otręba, Maciej Kierbedź (Jantar, Elbląg)
II miejsce - Sylwia Spiek, Damian Murawiec (Jantar, Elbląg)
III miejsce - Anna Grabowska, Adam Bluj (Dance Dance, Toruń)
Kategoria 10-11 lat, klasa E
I miejsce - Dominika Kolterman, Mateusz Wawro (Jantar, Elbląg)
II miejsce - Dorota Lis, Sebastian Bobek (Jantar, Elbląg)
III miejsce - Alicja Pawłowska, Michał Groblewski (Jantar, Elbląg)
Kategoria 12-13 lat, klasa E
I miejsce - Claudia Kowalewska, Adrian Łuszczki (Gracja, Iława)
II miejsce - Aleksandra Przytuła, Dawid Błaszczyk (Gracja, Iława)
III miejsce - Patrycja, Matwiejczuk, Alan Dylewski (Gracja, Iława)
Kategoria 14-15 lat, klasa B, styl standardowy
I miejsce – Marta Lipska, Jakub Marszewski (Latino Cafe, Gdynia)
II miejsce - Paula Budyś, Julian Chmura (Progress, Kwidzyn)
III miejsce - Hanna Rybicka, Artur Bobrowski (Alfa Astra, Stargard Szczeciński)
Kategoria 14-15 lat, klasa B, styl latynoamerykański
I miejsce - Magdalena Strześnicka, Krzysztof Dzwoniarski (Raz, Dwa, Trzy, Bydgoszcz)
II miejsce - Monika Chojnacka, Gerard Tomczyński (Dance Dance, Toruń)
III miejsce - Marta Filipczuk, Kamil Kopacz (Jantar, Elbląg)
Kategoria powyżej 15 lat, klasa B, styl standardowy
I miejsce - Jolanta Krasińska, Oskar Żołądkiewicz (Perfect, Gdańsk)
II miejsce - Monika Trojanowska, Karol Wielogórski (Progress, Kwidzyn)
III miejsce - Magdalena Kądziela, Tomasz Grudzień (Gracja, Iława)
Kategoria powyżej 15 lat, klasa B, styl latynoamerykański
I miejsce - Jolanta Krasińska, Oskar Żołądkiewicz (Perfect, Gdańsk)
II miejsce - Karolina Ilińska, Przemysław Krawczun (Power Dance, Olsztyn)
III miejsce - Elżbieta Sadowska, Łukasz Szalc (Power Dance, Olsztyn)
Kategoria powyżej 15 lat, klasa A, styl latynoamerykański
I miejsce - Alicja Minkiewicz, Bartłomiej Szkutnik (Jantar, Elbląg)
II miejsce - Joanna Sarnecka, Robert Liana (Akademia Tańca, Warszawa)
III miejsce - Dominika Woźniak, Dominik Szwagrzyk (Corte, Warszawa);
Organizatorami turnieju byli: Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid, stowarzyszenie Jantar, warmińsko-mazurski okręg Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Tańca Sportowego.