Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 23.03.2006 01:52 Kategoria:Wystawy Autor:Kasia Budek Placówka:Brak
Elbląg zimą
W  Galerii Atrium Hotelu Gromada w Elblągu prezentowana jest wystawa fotografii Ryszarda Siwca pt. „Cztery Pory Roku. Zima”.
20 marca - data rozpoczęcia wystawy, nie była przypadkowa, gdyż jest to ostatni dzień zimy i, jak powiedział autor zdjęć, Ryszard Siwiec „jest to nasze pożegnanie z zimą”. Zbiór liczy około 50 zdjęć. Przedstawione są na nich różne, przepiękne zimowe pejzaże Elbląga.
W swych pracach autor chciał pokazać, że Elbląg jest piękny nie tylko latem i wiosną, ale także zimą.
Wystawa jest pierwszą prezentacją w cyklu: „Cztery Pory Roku”. Zdjęcia będą pokazywane w atrium hotelowym przez 3 miesiące. Wraz z pierwszym dniem lata rozpocznie się kolejna wystawa Ryszarda Siwca. Tym razem tematem będzie wiosna.
Wstęp na wystawę jest bezpłatny.
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Edyta Bugowska

tel 55 611 20 63

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 12617
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 13173999

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 63

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.