Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 23.05.2023 08:11 Miasto:Elbląg Kategoria:Wydarzenia Autor:inf. nadesł. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Weź udział w Festiwalu Kreatywności 2023!

Ekscytujące pokazy i eksperymenty, kreatywne stoiska edukacyjne, warsztaty i prelekcje czy twórcza scena talentów. Serdecznie zapraszamy elbląskie szkoły do udziału w tegorocznym Festiwalu Kreatywności w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, który odbędzie się już w czerwcu!

Mali naukowcy, młodzi programiści, projektanci mody czy twórcy gier - zapraszamy wszystkich zdolnych uczniów do prezentacji swoich umiejętności oraz pasji podczas Festiwalu Kreatywności 2023. To impreza skierowana do dzieci i młodzieży z klas IV-VIII ze wszystkich elbląskich szkół podstawowych. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie najciekawszych form spędzania czasu, inspiracja młodych osób do poszukiwania nowych zainteresowań oraz nauka poprzez zabawę.

Podczas dwudniowego przeglądu nie zabraknie wybuchowych eksperymentów, nieszablonowych i innowacyjnych stoisk kreatywnych, prezentacji nowinek technologicznych oraz występów artystycznych z pokazem talentów elbląskich uczniów. Gwarantujemy niesamowite emocje i świetną rozrywkę!

Festiwal odbędzie się w dniach 13 i 14 czerwca 2023 roku w godzinach od 9:00 do 14:30 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.
1. W Festiwalu mogą wziąć udział uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych prezentujący różnorodne formy kreatywności, działania indywidualnie lub w grupach.
2. Termin składania zgłoszeń upływa 25.05.2023 roku.
3. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 4 zespoły na wybrany dzień Festiwalu:
● 1 zespół reprezentujący „Stoisko kreatywne” (1-3 osoby) - możliwość zgłoszenia zespołu na dwa dni. W przypadku dużego zainteresowania organizator może wskazać tylko jeden dzień,
● 3 zespoły na „Scenę kreatywną” prezentujące swoje talenty (1-5 osób/zespół)- możliwość zgłoszenia zespołów na dwa dni. W przypadku dużego zainteresowania organizator może wskazać tylko jeden dzień,
● 1 zespół na turniej wiedzy o filmach/serialach „Filmowe klasy” (2 osoby) - możliwość zgłoszenia zespołu tylko na jeden dzień.
4. Liczba miejsc jest ograniczona.
5. Dla uczestników stoisk kreatywnych, sceny kreatywnej oraz turnieju przewidziane są upominki/nagrody.

Szczegóły dostępne są w regulaminie wydarzenia lub u organizatora – nr tel.: 55 611 20 89, e-mail: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl lub agnieszka.jankowska@swiatowid.elblag.pl . Karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne są do pobrania na stronie www.swiatowid.elblag.pl .

Impreza organizowana jest w ramach projektu pn. „Akademia wzorowej edukacji” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11897
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10785691

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.