Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 23.09.2022 14:33 Miasto:Elbląg Kategoria:Wydarzenia Autor:inf. nadesł. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Weź udział w grze miejskiej „Blisko klawiatury, jeszcze bliżej literatury”

Fantastyczna, edukacyjna zabawa dla uczniów szkoły podstawowej. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza do udziału w grze miejskiej „Blisko klawiatury, jeszcze bliżej literatury”.

Do udziału w grze miejskiej zapraszamy uczniów klas od V do VIII. Odbędzie się ona 4 października 2022 roku. Celem inicjatywy jest przede wszystkim popularyzacja wśród dzieci i młodzieży czytelnictwa oraz stworzenie okazji do indywidualnych działań rozbudzających ich kreatywność. Wartością dodaną jest również upowszechnienie dorobku kultury Elbląga, przybliżenie młodym mieszkańcom oferty kulturalnej, wspieranie uczestnictwa w kulturze, wytwarzanie identyfikacji z własną społecznością i jej kulturą oraz promowanie nowych form aktywności i działalności
kulturalnej.

W przygotowanie gry włączyły się instytucje, które od lat są ważnymi partnerami naszej instytucji. Są to: Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida, Centrum Sztuki Galeria El w Elblągu, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, Warmińsko Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu im. Karola Wojtyły, Muzeum Archeologiczno Historyczne w Elblągu oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu.

Czekamy na Wasze drużyny!!! Zgłoszenia przyjmujemy do 28 września. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej szczegółów w regulaminie, który znajduje się w artykule na naszej stronie internetowej: https://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci12242,wez-udzial-w-grze-miejskiej-blisko-klawiatury-jeszcze-blizej-literatury oraz pod numerem telefonu 55 611 20 59.

Gra będzie realizowana w ramach projektu pn. „Książka ma znaczenie - czyta każde pokolenie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11734
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10389230

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.