Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 18.10.2021 15:30 Miasto:Lidzbark Warmiński Kategoria:Wydarzenia Autor:inf. nadesł. Placówka:Brak
Jesienny koncert

Oranżeria Kultury w Lidzbarku Warmińskim zaprasza 21.10.2021 o godz. 18:00 na "Jesienny Koncert" z muzyką polską i rosyjską. Zagra Bellarti Trio w składzie: Anna Wandtke – skrzypce, Paweł Panasiuk – wiolonczela i Agnieszka Panasiuk – fortepian. Koncert uświetni prawykonanie utworu: Tadeusz Kościuszko – Polonez C-dur w opracowaniu na trio fortepianowe (skrzypce,wiolonczela, fortepian).

Anna Wandtke – jest absolwentką Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku oraz Hochschule Fur Musik w Mannheim. Skrzypaczka współpracowała z takimi artystami jak: James Levine, Kurt Masur, Paavo Jarvi, Chick Corea, Gidon Kremer, Vadim Repin, Mscislaw Rostropowicz, Evgeny Kissin, Maxim Vengerov, Nigel Kennedy. Występowała z wieloma orkiestrami w kraju i za granicą, m.in. Sinfonia Varsovia, Elbląska Orkiestra Kameralna, Sinfonia Iuventus, Polska Orkiestra Kameralna, Sinfonietta Cracovia. Laureatka licznych konkursów skrzypcowych oraz kameralnych.

Agnieszka Panasiuk - jest absolwentką Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku, studia kontynuowała w Royal Academy of Music w Londynie. Brała udział w wielu kursach mistrzowskich prowadzonych przez artystów, takich jak m. in. Jean-Paul Sevilla, Kevin Kenner, Gyorgy Pauk, Iain Partridge, Joseph Seiger, Alexander Pablovic, Andrew West, Clifford Benson, Audrey Hyland. Współpracowała m. in. z North Iceland Symphony Orchestra, Salurinn Kopavogur, a także była wykładowcą w islandzkiej Academy of the Arts w Reykjaviku. Pianistka brała udział w wielu festiwalach na terenie Wielkiej Brytanii, Islandii, Austrii i Danii. Od roku 2010 związana jest z życiem muzycznym Olsztyna i regionu.

Paweł Panasiuk - jest absolwentem Akademii Muzycznej w Warszawie, Trinity College of Music w Londynie. Współpracuje z wieloma orkiestrami i zespołami w kraju i na świecie, m. in. North Iceland Symphony Orchestra, Jon Leifs Camerata, Orkiestra Polskiego Radia, Orkiestra Straussowska, Mała Filharmonia, Landtvig String Quartett i Kwartet Radomiensis. Artysta koncertował w Kuwejcie, Japonii i na Grenlandii. Od 2010 roku jest wiolonczelistą Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej.

Ważna informacja obowiązuje rezerwacja.

INFORMACJE I ZAPISY: tel. 517 262 146, mail: oranzeria@lidzbarkw.pl

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11257
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 7723582

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.