Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 26.02.2020 09:28 Miasto:Elbląg Kategoria:Sztuki plastyczne / wizualne Autor:inf. nadesł. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Warsztaty decoupage’u w Światowidzie

Cykl „Oko na sztukę” to kreatywne warsztaty plastyczne organizowane przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Zgodnie z ideą cyklu, na każdym spotkaniu uczestnicy poznają jedną z technik z zakresu sztuk plastycznych. Tym razem zajmiemy się techniką decupage’u z elementami kolażu i shabby chic, czyli postarzania prac.

Decoupage jest coraz popularniejszą metodą ozdabiania przedmiotów, modna staje się też renowacja mebli przy jej użyciu. Technikę tę charakteryzuje prostota wykonania, co czyni ją niezwykle atrakcyjną. Tworzenie ozdób dekupażem polega na przyklejaniu na ozdabianej powierzchni papierowych wzorów powycinanych z serwetek. Tu nie trzeba mieć wyjątkowych umiejętności plastycznych, wystarczą chęci. Jest to technika niewymagająca stosunkowo dużego nakładu pracy – do wykonania ozdoby potrzebujemy kilku niezbędnych produktów, a wyczarować można z nich małe dzieła sztuki. Na naszych zajęciach otrzymacie wszystkie materiały. Prace stworzone na warsztatach będą  świetnym pomysłem na prezent dla bliskich osób.

Uczestnicy własnoręcznie ozdobią, według uznania, drewniane pudełka na drobiazgi, które będą mogły stać się upominkami czy elementami wystroju mieszkań. Warsztaty skierowane są do młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia odbędą się w czwartek 27 lutego w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu o godzinie 17.30. Koszt warsztatów to 20 zł (w cenę wliczone materiały). Zajęcia poprowadzi Agnieszka Warsza.

Zapraszamy do zapisów: Aleksandra Bednarczuk, tel.: 605 636 670, mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11972
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11142221

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.