Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 23.01.2020 08:01 Miasto:Elbląg Kategoria:Sztuki plastyczne / wizualne Autor:inf. nadesł. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Rozwijaj swoje pasje w Światowidzie

Połowa pierwszego miesiąca w nowym roku za nami. To ten moment, kiedy dopada największe zniechęcenie, motywacje z noworocznych postanowień blakną, a po ambitnych planach i chęciach zostało już tylko wspomnienie. Dodatkowo pora roku jest niesprzyjająca, dzień jest nadal za krótki, a ograniczony dostęp do naturalnego światła, źle wpływa na ludzki organizm. Czujemy się zaspani, osłabieni, dzieci są marudniejsze, rozkojarzone, niechętne, a seniorzy odizolowani we własnych mieszkaniach. Mamy wrażenie, że zawodzimy, i że nas zawodzą. Co robić? Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu ma na to rozwiązanie.

Nie ma sensu siedzieć po pracy w domu, przed telewizorem. Niewiele potrzeba by coś zmienić, to kwestia jednej decyzji. Badania wykazują, że działania artystyczno- kreatywne świetnie wpływają na poprawę jakości naszego życia, tego jak widzimy siebie, czy własne życie.  CSE Światowid  wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Swoją ofertę kieruje do wszystkich grup wiekowych. W propozycjach posiada sekcję ogólnoplastyczną dla dorosłych, sekcję ceramiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych, sekcję plastyczną dla dzieci oraz sekcję wokalną dla seniorów. Jedno czy dwa wyjścia w tygodniu na zajęcia, nie jest wielkim zobowiązaniem, a może się okazać zbawienne. Zmiana otoczenia, inni, kreatywni ludzie, zdobycie nowych umiejętności manualno- plastycznych, zabawa i przyjemność, bez deadline’ów, trudnych szefów, czy wymagających nauczycieli. Dlaczego nie dać sobie, dziecku czy wnukom odrobiny beztroski i wytchnienia?   

CSE "Światowid" zachęca do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 55 611 20 85 oraz pod adresem mailowym: kamila.mach@swiatowid.elblag.pl  oraz na stronie internetowej..

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11360
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 8773963

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.