Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Fotka Miesiąca w Światowidzie
Za nami trzynasty wernisaż wystawy Fotka Miesiąca, na którym mieliśmy możliwość obejrzenia zdjęć wykonanych przez Czytelników portEL.pl. Na wystawie pojawiło się blisko 80 prac, trzynaście z nich, znalazło się w kalendarzu, będącym corocznym, prestiżowym, podsumowaniem konkursu.
Wernisaż odbył się we wtorek, 14 stycznia, w holu Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, było tłumnie, emocjonująco i smacznie. Jak co roku, odwiedzający mieli możliwość skosztowania pysznego, okolicznościowego tortu. Tematyka zdjęć, skupia się głównie na niezaprzeczalnym pięknie naszego regionu. Fotka Miesiąca pokazuje, jak wielu elblążan pasjonuje się fotografią i dzięki niej buduje i uczy się uważności - mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich Światowid” w Elblągu. - Wiele z tych miejsc, jest dla nas niedostępna, nie możemy być przecież wszędzie, a dzięki tym fotografiom oglądamy te inne światy, przepuszczone przez oko i wrażliwość czytelników portEl.pl. To piękne, bo buduje pomiędzy twórcami, a odbiorcami pewien rodzaj wspólnoty, możemy tu dopatrzeć się patriotyzmu lokalnego.

Wernisaż wzbudził duże zainteresowanie i wiele pozytywnych emocji wśród odwiedzających. To cieszy, bo jasno pokazuje, jak bardzo mieszkańcy Elbląga czują się związani z naszym regionem i jego historią. Prace można oglądać do końca marca na dwóch piętrach CSE Światowid.
Autor: Krzysztof Chaja
This text will be replaced
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11659
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10185294

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.