Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 20.12.2019 08:00 Miasto:Elbląg Kategoria:Wydarzenia Autor:inf. nadesł. Placówka:Centrum Sztuki Galeria EL
"Plakatowisko" - kiermasz plakatów i precjozów w Galerii EL

W okresie przedświątecznym szukając czegoś fajnego dla siebie lub bliskich można oszaleć. Albo postawić na siłę i kreatywność lokalnych twórców i zaufać elbląskim artystom! Zapraszamy Państwa do Centrum Sztuki Galeria EL w sobotę 21 grudnia na wyjątkowy kiermasz plakatów i precjozów – biżuterii, ceramiki, wianków, makat, obrazów, grafik i innych - autorstwa i wykonania wyłącznie elbląskich twórców.

Kto będzie oraz czyje wyroby można będzie podziwiać i nabyć:

MIKKA - pracownia wyrobów z gliny / ceramiki. Autorskie pomysły, ręczna robota, niepowtarzalne wzornictwo. Debiut na elbląskiej ziemi!
ANIA GAWRON - Plakaty. Graficzka, ilustratorka, absolwentka gdańskiej ASP, laureatka nagrody Jasnowidze za projekt książki ilustrowanej „Daj mi spokój”. W swoich pracach lubi opowiadać o smutnych rzeczach w niepoważny sposób.
KARGUL - Tomasz Kargul, właściciel marki Kargul i pracowni jubilerskiej Studio TT, pomysłodawca autorskiej, niepowtarzalnej biżuterii m.in. z motywami elbląskimi. Jego odnoszące się do geometrii serie biżuterii pokazywane są na całym świecie.
RYT - Pracownia Plastyczna Bogdana Kilińskiego. Można się spodziewać grafik, ceramiki, kto wie - może jakaś mandala... Artysta i nauczyciel. Sprawdzona marka!
ROŚLINNE PRZESTRZENIE - Plakaty. Karolina i Piotr tworzą wzory wykorzystując motywy roślinne. Pomysłowi i kreatywni, działają w zgodzie z duchem ekologii. Różne formaty i na każdą kieszeń.
CZARNA - czerpie pomysły z natury i wykorzystując naturalne składniki tworzy wianki, wieńce i ozdoby roślinne. Można nosić, powiesić na ścianie, pod sufitem, patrzeć, wdychać.
GORE77 - Plakaty. Znany, ceniony i przede wszystkim rozpoznawalny. Jego "kreski" i tematyki nie da się pomylić. Autor plakatów i grafik muzycznych, twórca przeważającej części identyfikacji graficznej klubu Mjazzga.
MŁODZIEŻ LSP - uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym, którzy zaproponują własne autorskie wyroby. Głowy mają gorące od pomysłów i otwarte na eksperymenty.
MOSQUITO - plecionki, makramy
GEL - Galeria EL przygotuje kilka plakatów i bibelotów ze swoich zasobów starszych i nowszych.

 

Wszystko odbywać się będzie w otoczeniu dobrej muzyki puszczanej z gramofonu, a możliwość wypicia kawy lub herbaty sprzyjać będzie ciekawemu spędzeniu czasu ze znajomymi i spokojnemu zapoznaniu się z cała ofertą.

 

PLAKATOWISKO | kiermasz plakatów i precjozów

Centrum Sztuki Galeria EL

21 grudnia (sobota) w godzinach 10:30 – 17:30

Wstęp wolny – gorąco zapraszamy!

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11360
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 8773967

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.