Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 09.12.2019 10:05 Miasto:Elbląg Kategoria:Stowarzyszenia Autor:inf.nadesł. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Zaskocz bliskich oryginalnym prezentem i kartką świąteczną

Szukasz ciekawych pomysłów na świąteczny prezent? A może chciałbyś w tym roku samodzielnie przygotować bożonarodzeniową kartkę? Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim niespodziankę, przyjdź do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu na warsztaty tworzenia łapaczy snów oraz kartek świątecznych.

Łapacze snów to indiańskie amulety - zawiesza się je nad miejscem, w którym się śpi, aby wyłapywać złe sny i myśli, tak by rano wstać wypoczętym i pełnym dobrej energii. Łapacze snów to coraz popularniejsza ozdoba, a do jej przygotowania możesz wykorzystać wszystko to, co przyjdzie ci na myśl: sznurki, kamyczki, pióra a nawet makaron!

Każdy przyzna, że w świątecznych pocztówkach zawarta jest pewna magia, a największa tkwi w tych wykonanych własnoręcznie. Kartki inspirowane zimą i nadchodzącą Gwiazdką będziesz mógł zrobić samodzielnie na warsztatach ze scrapbooking'u.

Warsztaty tworzenia łapaczy snów oraz kartek świątecznych odbędą się w środę 11 grudnia w pracowni plastycznej CSE „Światowid” nr 16 (dolny hol budynku) w godzinach od 17.00 do 18.30. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 20 zł od osoby, płatne w kasie Kina Światowid w dniu warsztatów.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisy: e-mail kamila.mach@swiatowid.elblag.pl lub tel. 55 611 20 85. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Warsza.

Warsztaty odbywają się w ramach cyklu „Trening kreatywności dla dorosłych i młodzieży”. Podczas każdego ze spotkań uczestnicy zapoznają się z inną techniką z zakresu sztuk plastycznych.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11744
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10403401

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.