Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 07.10.2019 07:19 Miasto:Elbląg Kategoria:Kącik Seniora Autor:inf.nadesł. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Seniorzy w Elblągu mają swojego Erasmusa

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza seniorów na warsztaty z rozwoju osobistego. Spotkanie odbędzie się w ramach europejskiego wydarzenia pn. Erasmus Days. Będzie to także okazja, żeby poznać działania „Światowida” na rzecz seniorów realizowane w ramach erasmusowego projektu pn. „Elbląscy edukatorzy dla seniorów”.

Wszystkich seniorów, którzy mają ochotę w ciekawy sposób spędzić jesienne przedpołudnie, CSE „Światowid” zaprasza 10 października o godz. 11:00 na Scenę na piętrze. Światowidową odsłonę Erasmus Days rozpoczną występy grup: „Łączymy pokolenia” oraz „Światowidki”. Następnie będzie można wziąć udział w warsztacie rozwoju osobistego, który poprowadzi Danuta Gizińska - arteterapeutka i coach, uczestniczka wielu warsztatów, m.in. z komunikacji opartej na empatii (język NVC Rosenberga), studium mediacji, świadomej pracy z ciałem. Absolwentka kursów dla trenerów dramy i metody Points Of You.

#ErasmusDays jest inicjatywą mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+. Przez 3 dni, od 10 do 12 października 2019 roku, na terenie całego świata będą organizowane spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których będzie można posłuchać (lub samemu opowiedzieć) o efektach projektów Erasmus+.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11656
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10175281

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.