Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 10.09.2019 07:35 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:inf.nadesł. Placówka:Centrum Tańca Promyk
Maraton naborowy - warsztaty i pokazy

Nie wiesz, jaka forma aktywności jest dla ciebie – fitness czy może taniec? Widzisz w swoim dziecku talent do tańca, ale nie wiesz, który styl będzie mu się podobał? Przyjdź na Maraton do Centrum Tańca „Promyk”. Wstęp jest bezpłatny.

W niedzielę 15 września, o godz. 15.00 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się Maraton Naborowy, podczas którego będzie można poznać ofertę zajęć przygotowaną przez Centrum Tańca „Promyk” na sezon 2019/2020 i zapisać się na wybrane zajęcia.

- Na uczestników maratonu czekają trzy godziny dobrej zabawy, podczas których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie – zapewniają organizatorzy. - W trakcie maratonu odbędą się krótkie warsztaty skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.  

Dzieci będą mogły spróbować swych sił podczas warsztatów z tańca towarzyskiego, hip-hopu, rytmiki oraz dziecięcej akademii tańca. Dla dorosłych przygotowane są warsztaty: lady latino, fit ball, stay fit, pilates i stepy. 

Dodatkową atrakcją podczas maratonu będą pokazy w wykonaniu zespołu tańca nowoczesnego „Blefik” i „Blefik Kids”, pokazy gimnastyczek artystycznych, a także pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”.

 - Maraton to doskonała impreza dla tych dorosłych, którzy lubią aktywność oraz chcą ją zaszczepić u swoich dzieci – przekonują organizatorzy. – To także znakomity sposób na spędzenie czasu wolnego z rodziną oraz zobaczenie w jednym czasie i miejscu naszej oferty. Serdecznie zapraszamy!

 

Maraton Naborowy realizowany jest w ramach zadania „Nakręcamy się na aktywność”  dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11393
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 8972023

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.