Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 15.04.2019 09:52 Miasto:Elbląg Kategoria:Film / Media Autor:inf.nadesł. Placówka:Kino Światowid
Avengers: Koniec gry

Po jedenastu latach przygód z Iron Manem, Hulkiem, Kapitanem Ameryką czy Czarną Wdową przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie. Kino Światowid zaprasza na ekranizację marvelowskiego hitu Avengers: Koniec gry! już od 24 kwietnia.

Fani poprzednich filmów braci Russo z niecierpliwością oczekują kolejnej, a jednocześnie ostatniej części przygód Superbohaterów. Zniszczony przez Thanosa i pogrążony w beznadziei Wszechświat chyli się ku upadkowi, a Avengersi za cel obierają sobie pokonać szalonego tytana.

Akcja nowego filmu będzie kontynuacją bezpośrednich wydarzeń, które miały miejsce w finale Avengers: Wojna bez granic. Zdobyte przez Thanosa sześć Kamieni Nieskończoności dały mu boską moc, dzięki której zrealizował swój niecny plan i wymazał połowę populacji Wszechświata. Tragiczne zakończenie trzeciej części przygód Superbohaterów nie pozostawiało złudzeń na powstanie kolejnej odsłony. W Koniec gry, jak łatwo się domyślić, nadarzy się okazja na zemstę. Jednak nie będzie to takie łatwe. Superbohaterowie rozproszeni po całym świecie, czy jak Iron Man pozostali w kosmosie, nie wiedzą, kto przeżył atak wroga, a kto zaginął. Ich szeregi zostały mocno przetasowane, a Thanos osiągnął swój cel. Przed nimi ogromne, a wręcz niemożliwe zadanie – pokonać wroga i pozbawić go niszczycielskiej siły. Powstaje tylko pytanie jak? W kinowym uniwersum Marvela znajdujemy teoretyczną odpowiedź na to pytanie, którą jest podróż bohaterów w czasie. Odbicie z rąk Thanosa Kamienia Czasu być może pozwoliłoby herosom odkręcić tragiczne wydarzenia. Fani filmu snują setki teorii i scenariuszy, gdyż sami twórcy niewiele chcą zdradzić.

- Czy Avengersi i stojący u ich boku Superbohaterowie zdołają pokonać wroga? Odpowiedź znajdziecie już wkrótce na ekranach kin, a jeśli już dziś chcecie mieć pewne miejscówki – przedsprzedaż w „Światowidzie” właśnie ruszyła - mówią pracownicy Kina Światowid.

 

Reżyseria: Anthony Russo, Joe Russo

Obsada: Robert Downey Jr., Chris Evans, Brie Larson, Josh Brolin, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo

Czas: 3 godz. 2 min

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11275
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 7905067

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.