Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 26.02.2019 08:28 Miasto:Elbląg Kategoria:Wydarzenia Autor:inf.nadesł. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Prezentacja międzynarodowej platformy dla edukatorów

Jeżeli zajmujesz się uczeniem dorosłych jako pracodawca, profesjonalny szkoleniowiec, wolontariusz, decydent bądź pracownik naukowo-dydaktyczny - EPALE jest właśnie dla Ciebie. Prezentacja tej właśnie platformy odbędzie się w dniu 27 lutego (środa) o godz. 13:30 w Sali Kameralnej Kina Światowid. Szkolenie przeprowadzi Małgorzata Dybała z Krajowego Biura EPALE w Polsce. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
 

EPALE to pierwsza ogólnoeuropejska wielojęzyczna platforma internetowa skierowana do specjalistów w obszarze uczenia się dorosłych. Głównym celem platformy jest stworzenie przestrzeni do dyskusji, dzielenia się wiedzą, współpracy, a przez do doskonalenia kompetencji w obszarze edukacji dorosłych.

- Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu korzysta z EPALE między innymi realizując projekty z programu Erasmus+ – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”. – Przed nami spotkanie, na którym poznamy to narzędzie nieco bliżej. Przy okazji zapraszamy też inne osoby, dla których EPALE może być przydatne.

Prezentacja platformy EPALE odbędzie się w ramach realizowanego przez CSE „Światowid” projektu pn. "Elbląscy edukatorzy dla seniorów". Projekt jest współfinansowany z programu Unii Europejskiej Erasmus+.

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11656
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10174222

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.