Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 17.09.2018 09:33 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:inf. nadesł. Placówka:Centrum Tańca Promyk
Darmowe zajęcia w „Promyku”

Pragniesz spróbować czegoś nowego? Nie znalazłeś jeszcze zajęć dodatkowych dla siebie czy swojego dziecka? Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na dwa tygodnie darmowych zajęć!  Od 17 do 30 września w „Promyku” odbędą się Dni Otwarte. W nowej ofercie na sezon 2018/2019 każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas Dni Otwartych czekają dwa tygodnie lekcji różnorodnych technik tanecznych, zajęcia fitness i nie tylko. Udział może wziąć każdy, kto chciałby znaleźć dla siebie odpowiedni styl. Nowa oferta skierowana jest do osób w każdym wieku.

Dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat - Rytmika, czyli nauka podstaw tańca w formie zabawy, która pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny oraz intelektualny dziecka. Dla tych nieco starszych, od 4 do 6 lat, proponujemy Dziecięcą Akademię Tańca podstawy tańca nowoczesnego oraz tańca towarzyskiego, które pomagają kształtować koordynację i poprawną postawę ciała. Dla osób w wieku 7-15 lat – Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży. Osoby trenujące taniec towarzyski wiedzą, że nie są to tylko kroki i choreografie walca wiedeńskiego czy rumby. To przede wszystkim styl bycia, dobre maniery, nauka cierpliwości, wytrzymałości i odporności. Zajęcia z tańca  towarzyskiego dla dzieci i młodzieży rozpoczynamy już 15 września. Dzieci w wieku 6-12 lat zapraszamy na zajęcia Sumba Kids i Hip-Hop, a młodsze dziewczynki – od 5 roku życia – zapisać można na Gimnastykę artystyczną, która łączy w sobie elementy akrobatyki, baletu i tańca.

Dla dorosłych oraz dla seniorów również polecamy taniec towarzyski. To propozycja dla par, które pragną poznać kroki i figury tańców standardowych i latynoamerykańskich. To również nauka zasad poruszania się na parkiecie, poprawa koordynacji ruchowej, a także możliwość rozładowania emocji oraz wyrażania pasji.

Ruch, aktywność i ćwiczenia wpływają pozytywnie na nasze zdolności umysłowe oraz fizyczne. Centrum Tańca „Promyk” w swojej ofercie posiada również zajęcia, które pozwalają zrzucić zbędne kilogramy, wzmocnić i ujędrnić ciało, spalić kalorie czy zrelaksować się po ciężkim dniu. Proponujemy: Pilates – ćwiczenia na kręgosłup, Stepy- zajęcia na platformach, Stay Fit – trening funkcjonalny, Lady Latino- zmysłowe choreografie dla pań solo i Fit Ball – ćwiczenia z piłkami gimnastycznymi.

 

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11257
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 7736583

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.