Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 04.09.2018 12:26 Kategoria:Książka Prasa Autor:ryszawa Placówka:Brak
Suka śmieje się ostatnia - Madame Connasse
Podoba mi się ta książeczka! Ależ się przy niej uśmiałam, poprawiając humor również mojemu mężowi i znajomym. Oczywiście należy ją traktować z przymrużeniem oka. Nie wiem jak Wy, ale wewnątrz mnie tkwi taka stereotypowa "suka", która czasem próbuje dojść do głosu, a że jestem nerwową osobą, to dosyć często z sympatycznej, opanowanej osoby staje się wredną zołzą, ale jak to napisała Madame Connasse: "Złośliwa kobieta to zdrowa kobieta. Więc ciesz się ze mną, bo jestem w formie!".

 
Tytuł: Suka śmieje się ostatnia
Autor: Madame Connasse
Wydawnictwo: Feeria 
Gatunek: rozrywkowa
Liczba stron: 288
Premiera: 17.01.2018
 

Podoba mi się ta książeczka! Ależ się przy niej uśmiałam, poprawiając humor również mojemu mężowi i znajomym. Oczywiście należy ją traktować z przymrużeniem oka. Nie wiem jak Wy, ale wewnątrz mnie tkwi taka stereotypowa „suka”, która czasem próbuje dojść do głosu, a że jestem nerwową osobą, to dosyć często z sympatycznej, opanowanej osoby staje się wredną zołzą, ale jak to napisała Madame Connasse: „Złośliwa kobieta to zdrowa kobieta. Więc ciesz się ze mną, bo jestem w formie!”

Jeśli lubicie internetowe memy, na portalach społecznościowych śledzicie strony poświęcone żartom oraz ironicznym tekstom, nie możecie się oderwać od Kwejka czy Demotywatorów, to ta pozycja na pewno się Wam spodoba.  Jest to lektura na dosłownie pół godziny przy kawce, które możemy potraktować jako chwilę tylko i wyłącznie dla siebie. Do cytatów można oczywiście wracać, na przykład losując przypadkową stronę każdego dnia. Mnie do głowy przyszedł pomysł, by wypełnić nimi kalendarz mojej przyjaciółki oraz zalecić jej, by nie wybiegała z czytaniem w przód.

My mamy Panią Bukową, a Francuzi mają Panią Connasse, czyli Panią Sukę. Każda kobieta powinna zaczynać dzień z jej celnymi ripostami. Wszystkie mądrości życiowe skłaniają do picia wina, uprawiania dużo seksu, unikania ludzi (ze szczególnym uwzględnieniem dzieci) pracy oraz sportu i jedzenia słodyczy. To by było życie idealne, co nie? Od dzisiaj to będzie moja życiowa mantra. Polecam, książka jest bardzo zabawna!
 
 
Za możliwość przeczytania książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Feeria
 

http://wydawnictwofeeria.pl/pl/images/logo.png

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11990
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11185643

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.