Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 06.03.2018 14:01 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:inf. nadesł. Placówka:Centrum Tańca Promyk
Dzień kobiet z tańcem

Dzień kobiet to dla pań idealna okazja, by oderwać się na moment od codziennych obowiązków, stresu w pracy i skupić tylko na sobie. Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na wyjątkowy wieczór skierowany do Pań, który odbędzie się 11 marca.  

- Kobiecość to kwintesencja każdej z nas, choć nie zawsze o tym pamiętamy i nie zawsze tak się czujemy – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. – Warto przypomnieć sobie w czym tkwi siła kobiet oraz sprawić sobie odrobinę przyjemności. Doskonałym na to sposobem jest wieczór w Centrum Tańca Promyk, podczas którego będzie bardzo tanecznie.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 energetyczną zumbą, która wprawi wszystkie uczestniczki w doskonały imprezowy nastrój i wyzwoli energię niezbędną do dalszych zajęć. Zmysłowość i kobiecość będzie można w sobie rozbudzić podczas zajęć lady latino odbywających się przy gorących latynoskich rytmach. Ostatnią taneczną propozycją będzie salsation czyli mieszanka różnych rytmów i stylów pochodzących z najgorętszych stron świata. Salsation to forma, która stwarza także okazję do pokazania swoich emocji i wyrażenia siebie poprzez ruch. Między zajęciami tanecznymi, chwilę oddechu będzie można złapać w trakcie spotkania dotyczącego refleksologii i zapoznać się z tematem w teorii i praktyce. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Laskowska. 

- Dla Pań przygotowana zostanie także loteria z upominkami, owoce i szampan - mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. – Do udziału zapraszamy wszystkie panie bez względu na kondycję, wiek i umiejętności taneczne. Na spotkanie będzie można dołączyć w każdej chwili. Należy zabrać  ze sobą obuwie zmienne i wygodny strój sportowy.

Dzień Kobiet w Centrum Tańca Promyk odbędzie się 11 marca w godz. 17:00 – 20:00. Wstęp 10 zł w dniu imprezy.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11884
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10726229

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.