Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 23.02.2018 13:19 Miasto:Olsztyn Kategoria:Społeczeństwo Autor:inf. nadesł. Placówka:Wojewódzka Biblioteka Publiczna
Innowacyjny sposób na edukację

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza w 2018 roku na kontynuację spotkań z cyklu "UWM - NAUKA  - KULTURA - ROZWÓJ". - Mieliśmy już okazję, by w 2016 roku obejrzeć wystawę dotyczącą uniwersyteckich innowacyjności, rok później wysłuchaliśmy ciekawych rozważań na temat odnawialnych źródeł energii, a w tym roku poznamy ideę Akademii Biznesu UWM - zapraszają organizatorzy.

- Zapraszamy na nie mieszkańców Olsztyna, a w szczególności absolwentów Uczelni - zachęcają organizatorzy. - Spotkania po latach z wybitnymi uczonymi naszego Uniwersytetu, pozwolą na poznanie mniej znanych ale trwałych osiągnięć badawczych zastosowanych w gospodarce, genezę przekształceń uczelni od Wyższej Szkoły Rolniczej do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego a także głębsze uświadomienie wielorakiego historycznego i perspektywicznego wpływu prężnego ośrodka naukowego na rozwój miasta Olsztyna i regionu. Zamierzamy także zapraszać na nasze spotkania absolwentów, którzy osiągnęli sukcesy w życiu publicznym i gospodarczym w kraju czy w instytucjach międzynarodowych.

Współorganizator: Klub „Ziemia Warmińska” Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Dr Bogdan Włodarczyk jest adiunktem na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie – dyrektorem Akademii Biznesu UWM. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie oraz studiów MBA- RSM Erasmus University i BCC w Warszawie . Posiada certyfikaty Maklera Papierów Wartościowych a także dyplomowanego pracownika bankowego i specjalisty bankowego Związku Banków Polskich. Doktorat uzyskał na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM w 2011 roku. Jego główne zainteresowania naukowe obejmują wpływ sektora finansowego na sferę realną gospodarki. Jest autorem książek i wielu artykułów z dziedziny finansów.

Od początku swojej kariery zawodowej i naukowej jest ściśle związany z praktyką gospodarczą. Był m.in. maklerem-specjalistą na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz pełnił wiele funkcji menadżerskich w bankach, tj. dyrektora oddziału, regionu i makroregionu PKO BP . Zajmował się współpracą z przedsiębiorcami oraz klientami indywidualnymi. Pełnił wiele funkcji w radach nadzorczych spółek prawa handlowego oraz w stowarzyszeniach zawodowych i naukowych.

Dr Bogdan Włodarczyk jest autorem interesujących koncepcji innowacyjnego akademickiego kształcenia ludzi dla potrzeb biznesu. Doceniając jego duże doświadczenie zawodowe i zainteresowania naukowe Rektor UWM powierzył mu zorganizowanie uniwersyteckiej Akademii Biznesu. Podczas spotkania gość podzieli się swoimi niekonwencjonalnymi i innowacyjnymi pomysłami.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11412
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 8998783

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.