Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 30.03.2016 11:30 Miasto:Elbląg Kategoria:Stowarzyszenia Autor:inf. nadesł, AJ Placówka:Stowarzyszenie Elbląg Europa
I ty możesz... organizować rockowy festiwal
fot. archiwum
fot. archiwum

Na przełomie maja i czerwca odbędzie się 9. Festiwal Elbląg Rocks Europa. Wolontariusze, którzy włączą się w przygotowanie imprezy, są mile widziani. Zgłoszenia chętnych do 10 kwietnia. 

Elbląg Rocks Europa to wydarzenie z klimatem. Widzowie, głównie młodzież, choć nie tylko, co roku mają okazję posłuchać nowych zespołów, które sięgają po różne gatunki muzyczne. Wybór zawsze jest spory i każdy może znaleźć coś dla siebie. Nie brakuje dobrych głosów, sprawnych instrumentalistów i świetnych występów. 

Elbląg Rocks Europa to przegląd muzyczny, którego celem jest promocja młodych artystów, stawiających pierwsze kroki na drodze swojej przyszłej kariery. Co najważniejsze jednak, od początku swojego istnienia festiwal jest przedsięwzięciem organizowanym przez młodych dla młodych. Pod sceną spotykają się wszyscy ci, którzy są prawdziwymi entuzjastami muzyki rockowej i potrafią czerpać radość z wsłuchiwania się w dźwięki ostrych, ognistych riffów - mówi Katarzyna Smukowska z ekipy medialnej ERE.

Stowarzyszenie Elbląg Europa poszukuje wolontariuszy, którzy nie boją się wyzwań i wzięcia odpowiedzialności za organizację wydarzenia rangi festiwalu.

- W trakcie przygotowań do Elbląg Rocks Europa wolontariusze będą mieli okazję zdobyć wiedzę na temat  tego, jak wygląda organizacja imprez kulturalnych. Ochotnicy zajmą się bowiem pracą z zakresu mediów społecznościowych, pozyskiwania partnerów oraz poznają aspekty prawne związane z przygotowaniem wydarzenia muzycznego. Nie zapominajmy też o dobrej zabawie i… doświadczeniu, które znacznie wzbogaci CV - Katarzyna Smukowska dodaje, że organizatorzy ERE dzielą się na trzy grupy: produkcji, współpracy i promocji. - Każdy z chętnych będzie mógł zdecydować, w której z nich będzie czuł się najlepiej.

Dział Promocji dąży do tego, aby festiwal był znany w Polsce i za granicą, aby można było o nim usłyszeć w mediach. Do jego zadań należy przede wszystkim kontakt z prasą, pozyskanie patronów medialnych, opracowanie plakatu itp. Dział Współpracy zajmuje się m. in. kontaktem ze sponsorami, współpracą z zespołami konkursowymi czy gwiazdą wieczoru. Dział Produkcji odpowiada głównie za sprawy techniczne i logistyczne, aby w trakcie festiwalu wszystko działało sprawnie i bez problemów.

- Jakich ludzi szukamy? Przede wszystkim odpowiedzialnych, lubiących pracę zespołową oraz pragnących owocnie spożytkować swój wolny czas. Jeśli więc interesujesz się organizacją dużych muzycznych przedsięwzięć, lubisz cięższe brzmienia i nie boisz się wyzwań to… zapraszamy - zachęca Katarzyna Smukowska. 

Chętni powinni na adres: ere@elblageuropa.pl przesłać swoje imię i nazwisko, nazwę działu, do którego chcą dołączyć i kilka zdań o tym dlaczego są zainteresowani właśnie tym działem oraz numer telefonu. Pierwsze spotkanie ekipy organizacyjnej jest planowane w połowie kwietnia. Link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1661494970778269/

***

W archiwum eŚwiatowid mamy sporo nagrań z poprzednich edycji ERE. Można je odnaleźć poprzez naszą wyszukiwarkę. Jednym z nich jest występ zespołu Enclose, który obejrzysz tutaj.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11990
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11184929

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.