Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 24.08.2015 14:55 Miasto:Region Kategoria:Społeczeństwo Autor:inf. nadesł, AJ Placówka:Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Warmia i Mazury - nie tylko cuda natury
Jedna z reklam - dla prasy...
Jedna z reklam - dla prasy...

Wyjątkowe walory przyrodnicze i turystyczne jako zachęta dla... inwestorówDobiega końca ogólnopolska kampania, poprzez którą samorząd województwa zaprezentował ofertę inwestycyjną regionu warmińsko-mazurskiego. 

Kampania promocyjna, która zaczęła się w kwietniu i potrwa do końca sierpnia, została zrealizowana dzięki unijnemu projektowi Warmia Mazury Pro-Invest 2015Czy zmieniła wizerunek regionu na "bardziej gospodarczy"? Raport z badań efektywności kampanii zostanie przedstawiony jutro - we wtorek, 25 sierpnia, w czasie oficjalnego podsumowania projektu. Ale wygląda na to, że kampania miała sens. 

"Z ofertą inwestycyjną Warmii i Mazur zapoznali się m.in. widzowie TVP, TVN i Polsatu, słuchacze RMF FM, Radia Zet i TOK FM, czytelnicy Gazety Wyborczej, Newsweeka i Wprost, dziennikarze ekonomiczni oraz przedsiębiorcy. W materiałach i podczas spotkań informowaliśmy o możliwości rozwoju współpracy firm z Polski z regionalnymi przedsiębiorcami, skupionymi wokół wybranych specjalizacji: ekonomii wody, meblarstwa i przemysłu drzewnego oraz żywności wysokiej jakości, zaprezentowaliśmy też możliwości, związane z rozwojem sektora BPO - outsourcingu procesów biznesowych " - informuje biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. 

- My już widzimy rezultat tych działań - świadczy o tym zwiększone zainteresowanie naszym regionem i coraz liczniejsze zapytania od firm o tereny inwestycyjne czy możliwość współpracy z firmami z naszego terenu. W działającym w Urzędzie Marszałkowskim Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zawsze staramy się pomóc każdemu przedsiębiorcy, który się do nas zwróci, co także podkreślaliśmy podczas kampanii - mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin.

Budżet projektu, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013, wyniósł ponad 6,8 mln zł. Prawie 6 mln zostało przeznaczonych na działania w mediach ogólnopolskich. Za resztę przeprowadzono "kampanię regionalną, skierowaną do przedsiębiorców z Warmii i Mazur myślących o zwiększeniu inwestycji w regionie oraz na działania bezpośrednie w Skandynawii" - czytamy w komunikacie prasowym.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11362
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 8810764

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.