Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 19.05.2015 10:25 Miasto:Elbląg Kategoria:Społeczeństwo Autor:Sylwia Warzechowska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Twarzą w twarz z młodymi aktywnymi

Jak założyć i prowadzić stowarzyszenie? Jak przedstawia się kondycja elbląskich instytucji non-profit? Jakie działania podejmują one z myślą o młodzieży? Czy parkour i kuglarstwo to dobry pomysł spędzania wolnego czasu? Gdzie wyjechać za granicę jako wolontariusz? Wreszcie jak promować te wszystkie działania w sieci i poza nią? Na te i inne pytania odpowiedzą goście kolejnego spotkania z cyklu Twarzą w twarz 26 maja (wtorek) w elbląskim kinie Światowid.

W spotkaniu wezmą udział członkowie elbląskich stowarzyszeń i grup, które jako główny cel obrały sobie integrację środowisk młodzieżowych z regionu, a czasem nawet całego kraju czy zza granicy. Będą to przedstawiciele Stowarzyszenia Elbląg Europa, Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego, grupy Ekultrualni oraz Elbląskiego Stowarzyszenia Parkour.
 
Goście przedstawią ofertę swoich organizacji, zaprezentują zdjęcia i filmy przedstawiające ich działalność, osiągnięcia, projekty czy po prostu świetną zabawę, jaką można urządzić w czasie wolnym. Chętni dowiedzą się jak zostać członkiem danej grupy. Spotkanie poprowadzi redaktorka portalu społecznościowego eKulturalni.pl Zuzanna Gajewska.
 
Cykl spotkań Twarzą w twarz realizowany jest od 2011 roku. Jego celem jest umożliwienie mieszkańcom naszego regionu, przede wszystkim młodzieży, spotkań z ciekawymi osobami ze świata kultury i sztuki, mediów, nauki czy polityki, mieszkających lub działających w województwie warmińsko-mazurskim. Początek o godz. 11. 

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia udziału indywidualnego bądź grupowego: Agnieszka Tkaczuk, tel. 55 611 20 59, mail: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl .

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11990
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11185090

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.