Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 11.05.2015 16:03 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:Sylwia Warzechowska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Ten odcinek należał do Elbląga i elblążan
Fot. Michał Kalbarczyk
Fot. Michał Kalbarczyk

- Występ w telewizyjnym programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami był dla nas nowym doświadczeniem - przyznaje Antoni Czyżyk, trener Formacji Standardowej LOTOS - Jantar. Pokazowy taniec elblążan obejrzały blisko 4 miliony widzów.

- Ten odcinek należał do Elbląga i elblążan – mówi Antoni Czyżyk. – Wiadomo, że w tanecznym programie taniec jest najważniejszy. Dlatego nasza formacja dała pokaz swoich umiejętności na najwyższym poziomie.

Zespół otrzymał propozycję występu w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Ekipa Polsatu odwiedziła Centrum Tańca Promyk, gdzie ćwiczą tancerze. Po nagraniach na treningu zespół telewizyjny zrealizował zdjęcia na elbląskiej starówce. Wszystko to, a także występ formacji na żywo, można było obejrzeć w miniony piątek. Formacja Standardowa LOTOS - Jantar wystąpiła z choreografią do muzyki granej na żywo przez orkiestrę programu.

- Formacji kibicowała nie tylko publiczność w studiu, ale także widzowie przed telewizorami. I to właśnie oni obejrzeli materiał promujący nasze piękne miasto. To bardzo dobra reklama Elbląga - przyznaje trener Antoni Czyżyk, który jest jednocześnie dyrektorem Centrum Spotkań Europejskich Światowid. - Myślę, że Elbląg na długo zostanie w pamięci widzów, bo przecież w Tańcu z gwiazdami występuje pochodzący z naszego miasta Krzysztof Wieszczek. Warto dodać, że był on uczestnikiem sekcji teatralnej w Światowidzie.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11990
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11184113

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.