Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 25.04.2015 20:49 Miasto:Elbląg Kategoria:Społeczeństwo Autor:Sylwia Warzechowska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Niedziela nie tylko w tanecznych klimatach
Elbląski Dzień Psa, bilety na film za 7 złotych, turniej tańca… W niedzielę, 26 kwietnia nie będzie czasu na nudę. Sprawdź, co przygotowało Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar” to zawody, podczas których pary z całej Polski walczą o najlepsze miejsca na podium. Zawody rozpoczną się o godz. 11:00 i będą rozgrywane w trzech blokach. Od godz. 11:00 prezentować się będą pary z klasą taneczną E, o godz.14:00 w szranki staną pary z klasami D i C, a w ostatnim bloku rywalizować będą najbardziej doświadczeni tancerze z klasami tanecznymi C, B, A, a także pary, które dopiero zaczynają startować na turniejach z klasą F. Jantar będzie emitowany na żywo w YouTube na stronie: Ogólnopolski Turniej Tańca Jantar 2015 w godz. od 11:00 do.18:00. Elbląg za pół ceny 7 złotych – tyle wystarczy, by wybrać się na film. Wszystko w ramach organizowanej w ten weekend akcji „Elbląg za pół ceny”. - „Niesforny Bram” i „Nocturna” to filmy familijne, które do tej pory nie były grane w naszym kinie – mówi Natalia Piotrowska, kierownik kina „Światowid”. – To właśnie te dwa tytuły objęte są akcją "Elbląg za pół ceny". W stałym repertuarze znalazły się także filmowe nowości. Można wybrać się m.in. na: „Zabójców bażantów”, „Szybkich i wściekłych 7” lub „Ze wszystkich sił”. Repertuar dostępny jest na stronie kina "Światowid". 4 Elbląski Dzień Psa Pokazy psów policyjnych oraz Straży Granicznej, prezentacje psów rasowych, a także rozmowy z lekarzami weterynarii, psim fryzjerem i hodowcami – to tylko niektóre atrakcje IV Elbląskiego Dnia Psa. W niedzielę, 26 kwietnia, Plac Jagiellończyka będzie miejscem, które musi odwiedzić każdy miłośnik czworonogów. - Zaczniemy o godz. 14.00 – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur z CSE „Światowid”. – Tradycyjnie na placu staną namioty, w których radą będą służyli specjaliści od psów. Podczas Elbląskiego Dnia Psa odbędzie się także pokaz psich sportów, czyli Agility. Będzie można zobaczyć, jak błyskawicznie psy pokonują tor przeszkód. Będą także psy, które szukają nowego domu - przygotowana będzie akcja „Adoptuj psa ze schroniska". Organizatorzy proszą, by każdy właściciel przebywający w czasie imprezy na placu ze swoim pupilem miał przy sobie aktualne świadectwo szczepienia psa przeciw wściekliźnie oraz sprzątał po swoim czworonogu.
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11990
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11185538

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.