Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 18.03.2015 09:38 Miasto:Region Kategoria:Społeczeństwo Autor:inf. nadesł, AJ Placówka:Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Masz pomysł na promocję regionu?

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego nagrodzi najlepsze projekty promujące region. Mogą to być reklamy w mediach, projekty w portalach społecznościowych, ale też np. wydawnictwa promocyjne. Zgłoszenia - do 30 marca. 

Do konkursu PRO Warmia i Mazuryinformuje biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, mogą stanąć projekty, których realizacja zaczęła się między 1 listopada 2014 a 30 marca 2015 r. Mogą to być zarówno działania już zakończone, jak i takie, które wciąż trwają.

Chętni mogą wystartować w dwóch kategoriach: promocja ogólna (chodzi o projekty "przedstawiające działania promocyjne na rzecz wzrostu atrakcyjności turystycznej regionu, promujące sportowe wydarzenia, aktywny wypoczynek czy inicjatywy kulturalne, realizowane przez społeczeństwo lokalne) i promocja gospodarcza (projekty działań "na rzecz wzrostu atrakcyjności gospodarczej gminy / miasta, w tym działań mających na celu przyciągnięcie inwestycji"). 

- Konkurs, związany z Festiwalem Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur, jest już naszą tradycją - mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin. - Dotychczas do udziału w nim zapraszaliśmy jednostki samorządu terytorialnego. Teraz - dostrzegając ogromne znaczenie promocji gospodarczej - chcemy zaprezentować i nagrodzić także działania promocyjne prowadzone przez instytucje otoczenia biznesu, m.in. strefy ekonomiczne, parki naukowo-technologiczne, instytucje naukowe czy biura obsługi inwestorów. 

Dokumenty związane z konkursem są tutajLaureaci zostaną ogłoszeni w połowie kwietnia, na gali festiwalowej w Giżycku. 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11360
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 8773975

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.