Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 25.06.2014 09:36 Miasto:Iława Kategoria:Taniec Autor:Edyta Bugowska Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Tańcz w wakacje!
W czasach, kiedy dzieci mają coraz mniej ruchu, taneczne wakacje to sposób na zaszczepienie w nich nawyku codziennej aktywności, a nawet nowej pasji...
W czasach, kiedy dzieci mają coraz mniej ruchu, taneczne wakacje to sposób na zaszczepienie w nich nawyku codziennej aktywności, a nawet nowej pasji... (fot. Agnieszka Jarzębska)

Jak zapewnić dziecku atrakcyjny wypoczynek? - Można je wysłać na obóz taneczny do Iławy.

Organizatorem obozu jest Stowarzyszenie Jantar, które od lat z powodzeniem realizuje taneczny wypoczynek.

- W czasach, kiedy dzieci mają coraz mniej ruchu, takie taneczne wakacje to sposób na zaszczepienie w nich nawyku codziennej aktywności, a może i nowej pasji – mówi prezes stowarzyszenia Magdalena Czarnocka – Kaptur. - Dla dzieci tańczących to okazja na doskonalenie swojego hobby i dobrą zabawę.

Obóz ma charakter szkoleniowo – taneczny. Tematem przewodnim jest nauka tańca towarzyskiego. W obozie udział wziąć mogą dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Zostanie on zrealizowany w Zespole Szkół Budowlanych, przy ul. Kopernika 8 w Iławie, w terminie 8-17 sierpnia.

W kompleksie szkolnym mieści się internat, stołówka, sale sportowe, aule i dwa boiska. Dodatkowym atutem jest położenie budynków w pobliżu jeziora Jeziorak, co ułatwia korzystanie z kąpieli wodnych i słonecznych.

Zajęcia taneczne przeprowadzą doświadczeni instruktorzy - finaliści mistrzostw świata, opiekę wychowawczą sprawować będzie wykwalifikowana kadra opiekunów.  

Poza codziennym treningiem tanecznym, będzie czas na wypoczynek i atrakcje, m.in.: wyjście na kręgle, do aquaparku, na kajaki, biesiadowanie przy ognisku, plażowanie i kąpiele w jeziorze. Podczas obozu nie zabraknie zajęć sportowych (mecze piłki siatkowej kadra - obozowicze, piłki nożnej, koszykówki, zawody w tenisa stołowego, darta).

- Mamy nadzieję, że wszystkie przygotowane zajęcia i atrakcję dostarczą obozowiczom dużo radości i satysfakcji – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca Promyk w Elblągu.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 55 611 01 30 /40, 609 977 220 i poprzez maila: promyk@swiatowid.elblag.pl .

Karty obozu i druk na dofinansowanie można pobrać w biurze CT Promyk przy ul. Browarnej 80 w Elblągu lub ze strony promyk.elblag.pl/pl/obozy-taneczne-2014 . Na karty zgłoszeń orgaizatorzy czekają do 30 czerwca.  

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11884
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10726983

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.