Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 13.06.2014 13:24 Miasto:Olsztyn Kategoria:Sztuki plastyczne / wizualne Autor:Justyna Kozłowska-Dyrla, in Placówka:Muzeum Warmii i Mazur
Zamki w zamkach

...to tytuł konkursu fotograficznego organizowanego przez Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie. Prace zgłoszone do konkursu mają być związane z regionem Warmii i Mazur. Zostało pięć dni!

 

Do 18 czerwca pasjonaci fotografii mogą zgłaszać maksymalnie do 3 prac w formie cyfrowej, w formacie JPG, wykonane w dowolnej technice (np. czarno-białej, barwnej, sepia, itp.), które mogą też zostać poddane podstawowej obróbce w programie graficznym (korekta poziomów, balansu bieli, itp.) z wyjątkiem fotomontażu.

- Do każdego zdjęcia powinna być dołączona metryczka w postaci pliku tekstowego zawierająca imię i nazwisko, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy, ewentualny tytuł pracy, rok oraz miejsce wykonania – czytamy w regulaminie. - Do koperty zawierającej zgłaszane prace należy włożyć zabezpieczoną płytę, która powinna zawierać folder z pracami zatytułowany podpisem identyfikującym autora oraz numerami prac (wykaz), wykaz nadesłanych prac z opisem takim samym jak na każdym ze zdjęć, a na kopercie należy dopisać Konkurs fotograficzny Zamki w zamkach.

Wyniki przeglądu zostaną zamieszczone na stronie  do dnia 1 lipca, a zwycięzcy zostaną powiadomieni przez organizatora telefonicznie lub poprzez e-mail. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 5 lipca, a od 31 lipca będzie czynna wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Konkurs dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11990
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11177405

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.