Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 13.08.2013 12:47 Miasto:Elbląg Kategoria:Sztuki plastyczne / wizualne Autor:Justyna Kozłowska-Dyrla, in Placówka:Stowarzyszenie Elbląg Europa
Konkursy dla kreatywnych

Karty podarunkowe do salonów Empik są nagrodami w konkursach ogłoszonych przez Stowarzyszenie Elbląg Europa. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie logotypu i maskotki. Termin mija 28 sierpnia.

 

- Nasze konkursy są z założenia skierowane do młodzieży, jednak nie mamy ustanowionej granicy wieku - mówi Borys Klejnota z biura prasowego Stowarzyszenia Elbląg Europa. - Oznacza to, że każdy, kto czuje się młody duchem, może stanąć w szranki.

Jak twierdzą organizatorzy udział w konkursie to okazja do pokazania swojego talentu i możliwość autopromocji. I tak projekt maskotki może zakładać dowolną jej formę, a tematycznie ma nawiązywać do prowadzonych przez stowarzyszenie działań - mają w nim znaleźć się elementy demokracji, fotografii, inicjatyw młodzieżowych i Unii Europejskiej. 
Pomysł na maskotkę powinien być dostarczony w postaci rysunku/szkicu/projektu graficznego w formie papierowej - dostarczonej do siedziby stowarzyszenia lub w formie elektronicznej – wysłanej e-mailem na adres: lukasz@elblageuropa.pl
Nagrodą za zwycięski projekt jest bon na dowolne zakupy w Empiku o wysokości 400 zł oraz maskotka, którą uczestnik konkursu sam zaprojektował.

Drugi konkurs dotyczy opracowania loga i także związany jest z realizowanym przez stowarzyszenie projektem „Europe of all citizens”, który ma w ciekawy i nowatorski sposób pokazać młodym ludziom demokrację. 

- Logo będzie wykorzystywane między innymi na stronach internetowych, materiałach reklamowych, spotach reklamowych, bannerach, bilboardach oraz zdjęciach – informuje Borys Klejnota. - Zależy nam na tym, aby logo było przede wszystkim oryginalne i młodzieżowe, chcielibyśmy, by kojarzyło się z elementami fotografii, demokracji oraz Unii Europejskiej. 

Może być to standardowe logo lub też rozbudowane niczym rysunek na plakat - wizja jest dowolna.
Tu także projekty przesyłać można do 28 sierpnia na adres: lukasz@elblageuropa.pl
Zwycięski projekt powinien być dostarczony w formatach EPS (CMYK i achromatyczny) lub JPG (RGB i achromatyczny). Ponadto uczestnik, którego praca została wybrana przez Organizatora jako zwycięska dostarcza oryginalne pliki źródłowe, pliki JPG, GIF lub PNG. Nagrodą za zwycięskie logo jest również bon na dowolne zakupy w Empiku o wysokości 400 zł! 

Ogłoszenie wyników nastąpi 31 sierpnia na profilach Stowarzyszenia Elbląg Europa w portalach społecznościowych Facebook i Google+. 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11990
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11184210

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.