Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 15.05.2013 10:01 Miasto:Elbląg Kategoria:E-KULTURA TV Autor:Krzysztof Chaja, J.K.-D. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Konfrontacje taneczne 2013: inne formy - zobacz!

Poniżej rundy półfinałowe i finałowe z Konfrontacji tanecznych - formacje w stylu inne formy.

Wyniki turnieju:

Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: Formacja, Styl: Inne formy
1 miejsce - Mini Mix z SP 10 Toruń – Anna Wasiłek
2 miejsce - Elbląg City Ballet, Centrum Tańca Cadmans – Ewa Lebiedzińska
3 miejsce – Calineczki, Malborskie Centrum Kultury – Celina Pacanowska
4 miejsce - Dance Cheerleader's, Pasłęcki Ośrodek Kultury Patrycja Wieczorek , Aneta Andrychowska
5 miejsce – ePOKa, Pasłęcki Ośrodek Kultury, Agnieszka Bzoma,
6 miejsce - Mini Cheerleaders, Cadmans CT Cadmans Elbląg – Pola Stołowska, Patrycja Wieczorek
7 miejsce – Blefik, CT Promyk Elbląg – Katarzyna Łukaszewska
 
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Formacja, Styl: Inne formy
1 miejsce – Twister, Studio Tańca i Ruchu, Błonie – Kaja Sońta
2 miejsce - Broadway Generacja 2000, ST Brodway – Jacek Walasik
3 miejsce – Mix, Gimnazjum nr 10 Toruń, Anna Wasiłek
4 miejsce - Mini Cheerleaders, CT Cadmans, Elbląg – Pola Stołowska i Patrycja Wieczorek
5 miejsce - Swing It, Pałac Młodzieży, Gdańsk – Marta Żukowska
6 miejsce – Confuse, CT Cadmans, Elbląg – Marta Żukowska
7miejsce - Fruit Fly, Wojewódzki Ośrodek Animacji i Kultury Białystok - Ewelina Piątkowska
8 miejsce - Bursztynki II, Malborskie Centrum Kultury – Celina Pacanowska
 
Kategoria wiekowa: pow. 15, Klasa: Formacja, Styl: Inne formy
1 miejsce – Trafic, Dom Sztuki GAK, Gdańsk, Agnieszka Humięcka
2 miejsce – Bursztynki, Malborskie Centrum Kultury i Edukacji – Celina Pacanowska
3 miejsce – The Project, CT Cadmans, Elbląg – Ewa Lebiedzińska
4 miejsce – Chilli Swag, Pałac Młodzieży, Gdańsk – Marta Żukowska
5 miejsce – Spliff, CT Cadmans, Elbląg – Marta Żukowska
6 miejsce – Dance Factor, Klub 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Elblągu, Magdalena Żywuszko
 
Inne formy tańca - kategoria do 11 lat - część pierwsza: 
This text will be replaced

 Część druga:

This text will be replaced
Kategoria 12 - 15 lat - półfinały część pierwsza: 
This text will be replaced
Część druga półfinałów:
This text will be replaced
Kategoria 12-15 lat - część pierwsza finałów: 
This text will be replaced
Część druga finałów:
This text will be replaced
Kategoria powyżej 15 lat - część pierwsza: 
This text will be replaced
Część druga finałów w kategorii pow. 15 lat:
This text will be replaced
 Zdjęcia i montaż: Krzysztof Chaja
 
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11522
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 9578524

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.