Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 15.05.2013 09:38 Miasto:Elbląg Kategoria:E-KULTURA TV Autor:Krzysztof Chaja, J.K.-D. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Konfrontacje taneczne 2013: formacje hip - hopowe - zobacz!

Poniżej materiał filmowy z występów formacji tanecznych w stylu hip - hop.

A oto wyniki:

Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: Formacja, Styl: Hip-Hop
1 miejsce - Biltz squad, Dom Sztuki GAK Gdańsk – Agnieszka Humięcka
2 miejsce – Hipnotic, ST Hipnotic, Elbląg – Piotr Beńko
3-4 miejsce - Blitz Kids, Dom Sztuki GAK Gdańsk – Agnieszka Humięcka
3-4 miejsce - Rytm, SP 2 Kościerzyna – Joanna Szwed
5 miejsce - Cacao Dance, Pasłęcki Ośrodek Kultury – Beata Kolterman
6 miejsce - Echo Team, Pasłęcki Ośrodek Kultury - Beata Kolterman
 
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Formacja, Styl: Hip-Hop
1 miejsce – Rytm, SP 2 Kościerzyna, Joanna Szwed
2 miejsce – Misiaki, Studio ańca Monstar, Olsztyn – Katarzyna Dembska
3 miejsce - Hipnotic 4, ST Hipnotic, Elbląg, Piotr Beńko
4 miejsce - Show Girls, Pasłęcki Ośrodek Kultury, Beata Kolterman
5 miejsce - Street Gang Kids, Enzym Street Dance Studio Gdańsk – Paulina Szczęsnowicz
6 miejsce - Flash crew, Dom Sztuki GAK, Gdańsk, Agnieszka Humięcka
7-8 miejsce - Mix Junior, SP 10 Toruń, Anna Wasiłek
7-8 miejsce - Fruit Fly, Wojewódzki Ośrodek Animacji i Kultury Białystok - Ewelina Piątkowska
9-11 miejsce - Our Style, CT Cadmans, Elbląg, Marta Jaremin
9-11 miejsce - Deep Street Junior, Pałac Młodzieży, Gdańsk – Anna Gardocka
9-11 miejsce - Impuls, Ośrodek Kultury Młynary – Piotr Beńko
 
Kategoria wiekowa: pow. 15, Klasa: Formacja, Styl: Hip-Hop
1 miejsce – Reborn Crew, Kamil Kaim
2 miejsce – Rytm, SP 2 Kościerzyna - Joanna Szwed
3 miejsce – Blitz two, Dom Sztuki GAK, Gdańsk, Agnieszka Humięcka
4 miejsce – Deep Street, Pałac Młodzieży Gdańsk – A. Gardocka
5 miejsce – Wild Child, CT Cadmans Elbląg, Marta Jaremin
 
Półfinały w kategorii 12-15 lat - część pierwsza: 
This text will be replaced
 Część druga:
This text will be replaced

Część trzecia rundy półfinałowej:

This text will be replaced
Część pierwsza rundy finałowej w tej kategorii wiekowej (12 - 15 lat):
This text will be replaced
Część druga finałów:
This text will be replaced
Kategoria wiekowa formacji z tancerzami do 11 roku życia - część pierwsza:
This text will be replaced
Część druga:
This text will be replaced
 I tancerze powyżej 15 roku życia - część pierwsza:
This text will be replaced
 oraz część druga:
This text will be replaced
 Zdjęcia i montaż: Krzysztof Chaja
 

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11454
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 9195230

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.