Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 15.05.2013 09:05 Miasto:Elbląg Kategoria:E-KULTURA TV Autor:Krzysztof Chaja, J.K.-D. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Konfrontacje taneczne 2013: hip - hop - zobacz!

Prezentujemy zmagania tancerzy hip - hopu w duetach i miniformacjach.

Wyniki:

Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duety-Pary, Styl: Hip-Hop
1 miejsce - Grabowska Kasandra, Juchnowicz Julia, GAK Gdańsk, Agnieszka Humięcka
2 miejsce - Łaszkiewicz Dawid, Seidowski Dawid, Enzym Street Dance Studio Gdańsk – Paulina Szczęsnowicz
3 miejsce - Firysiuk Natalia, Malinowska Ula, Wojewódzki Ośrodek Animacji i Kultury Białystok – Ewelina Piątkowska
4 miejsce - Tucka Maja, Szulist Beata, Enzym Street Dance Studio Gdańsk, Paulina Szczęsnowicz
5 miejsce - Blok Roksana, Korda Marta, SP 2 Kościerzyna, Joanna Szwed
6 miejsce - Podlewska Julia, Pyka Karolina, SP 10 Toruń, Anna Wasiłek
7 miejsce - Filim Marta, Radziejewska Ala, Wojewódzki Ośrodek Animacji i Kultury Białystok - Ewelina Piątkowska
8-10 Janiszewska Klaudia, Sitek Dominika, Miejska Biblioteka Public Krynica Morska, Ilona Szymańska - Wieczorek
8-10 miejsce - Kalkowska Marysia, Bochenek Paulina, Pałac Młodzieży Gdańsk, Anna Gardocka
8-10 miejsce - Banel Weronika, Wiszowata Ola, Wojewódzki Ośrodek Animacji Białystok
 
Kategoria wiekowa: pow. 15, Klasa: Duety-Pary, Styl: Hip-Hop
1 miejsce – Weiss Gosia, Troka Łukasz, SP 2 Kościerzyna – Joanna Szwed
2 miejsce – Słomińska Agata, Prądziński Karol, SP 2 Kościerzyna – Joanna Szwed
3 miejsce – Błędowska Karolina, Rżyska Anna, Monstars Olsztyn - Katarzyna Dembowska
4 miejsce – Gulbińska Weronika, Wysokińska Weronika, Pałac Młodzieży Gdańsk – A. Gardocka
5 miejsce – Birycka Aleksandra, Bałabańska Adrianna, Kaim Kamil
6 miejsce – Kuffel Paulina, Błaszczyk Andżelika, Krynica Morska – Ilona Szymańska - Wieczorek
 
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Mini formacja, Styl: Hip-Hop
1 miejsce - Street Gang Kids, Enzym Street Dance Studio Gdańsk, Paulina Szczęsnowicz
2 miejsce – Rytm, SP 2 Kościerzyna, Joanna Szwed
  
Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, Klasa: Mini formacja, Styl: Hip-Hop
1 miejsce – Rytm, SP 2 Kościerzyna, Joanna Szwed
2 miejsce – Dynastia Rytmu, ST Monstars Olsztyn - Katarzyna Dembowska
3 miejsce – MMC, Centrum Kultury i Sztuki Tczew – Tomasz Walczak
4 miejsce – Loaded - Justyna Karska
5 miejsce – Slammin Crew, Enzym Street Dance Studio Gdańsk – Paulina Szczęsnowicz
6 miejsce – Deep Street Mini, Pałac Młodzieży Gdańsk – Anna Gardocka
7 miejsce – Street dance Soul, MGOK w Tolkmicku – Inga Michalczuk

 

Duety w kat. 12 - 15 lat - runda finałowa:

This text will be replaced

 

Runda półfinałowa:

This text will be replaced


Kategoria powyżej 15 lat:

This text will be replaced


Miniformacje - kategoria 12-15 lat:

This text will be replaced

 

Miniformacje kategoria powyżej 15 lat - część pierwsza: 

This text will be replaced

 

 Część druga:

This text will be replaced

 Zdjęcia i montaż: Krzysztof Chaja

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11454
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 9195411

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.