szukaj
Logowanie
W The Voice of Poland - talent show w TVP2 pojawiły się - i zrobiły na jurorach wielkie wrażenie: Dorota Osińska oraz Natalia Sikora. Wspaniale śpiewające dziewczyny mają doświadczenie sceniczne i zdobyły wiele nagród. Publiczność z naszego regionu miała okazję oglądać je m.in. na Elbląskich Nocach. Festiwalu Piosenki Wartościowej.
W The Voice of Poland Dorota Osińska zaśpiewała Calling You, piosenkę Jevetty Steele z filmu Bagdad Café. Artystka nieraz bywała w Elblągu. W 2000 r. zdobyła I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa ... czy to jest kochanie?. A w 2011 roku wystąpiła w muszli koncertowej w elbląskiej Bażantarni. Był to jeden z recitali 15. Elbląskich Nocy. Festiwalu Piosenki Wartościowej. Posłuchaj jak wtedy śpiewała i co powiedziała ekipie eswiatowid.pl. Nagranie jest tutaj.
W wykonaniu Natalii Sikory jury i widzowie The Voice of Poland usłyszeli Cry Baby Janis Joplin.
- W moich żyłach płynie bluesowo-rockowa nutka - mówiła wokalistka w czasie 11. Elbląskich Nocy. Festiwalu Piosenki Wartościowej w 2008 roku. Posłuchaj radiowej rozmowy Edyty Machul - tutaj.
Co roku w czasie elbląskich festiwali pojawiają się nowi utalentowani wykonawcy. Okazja by ich posłuchać nadarzy się już niedługo. Przed nami - 17. edycja ... czy to jest kochanie?. Festiwal rusza w czwartek, 21 marca. Program znajdziesz tutaj.
Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt
tel 55 611 20 69
Informacje dla klientów CSE Światowid
eŚWIATOWID W LICZBACH
KONTAKT Z REDAKCJĄ
Wydawca:
Centrum Spotkań Europejskich "ŚWIATOWID" pl. Jagiellończyka 1 82-300 Elbląg tel.: 55 611 20 50 fax: 55 611 20 60
Redakcja: redakcja@eswiatowid.pl tel.: 55 611 20 69 Administrator systemu: adm@swiatowid.elblag.pl
SPOŁECZNOŚĆ
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013
oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.