Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 28.01.2013 09:46 Miasto:Elbląg Kategoria:Książka Prasa Autor:Agnieszka Jarzębska Placówka:Biblioteka Elbląska
500 tytułów na wyciągnięcie ręki

Bezpłatny dostęp do ponad 500 książek z różnych dziedzin - czytelnicy Biblioteki Elbląskiej i 20 innych bibliotek z Warmii i Mazur mogą już korzystać z czytelni internetowej libra.ibuk.pl.

W libra.ibuk.pl, informuje Aleksandra Buła z działu komunikacji społecznej Biblioteki Elbląskiej, są elektroniczne wersje książek m.in. o tematyce prawnej, ekonomicznej i medycznej, w tym wiele podręczników akademickich.

- Z ibuków, które znajdują się w tej czytelni, można korzystać w naszej siedzibie przy ul. św. Ducha 3-7, we wszystkich działach i filiach, ale również siedząc przed komputerem w domu - mówi Aleksandra Buła. - Dostęp do serwisu w innym miejscu niż biblioteka wymaga posiadania PIN-u, zarejestrowania się na stronie serwisu, bądź zalogowania na swoim koncie na Facebooku, Twitterze lub Gmailu. Aby otrzymać PIN i dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy do działu zbiorów naukowych i regionalnych przy ul. św. Ducha, bądź do innych działów i agend naszej biblioteki. Warto podkreślić, że w internetowej czytelni można stworzyć swoją własną bibliotekę, zaznaczać czytany tekst, robić notatki, a nawet cytować fragmenty na FB czy Twitterze.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11745
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10403944

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.