Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 19.07.2010 08:17 Miasto:Elbląg Kategoria:Wydarzenia Autor:inf.nadesłane - Arkadiusz Kowalczyk, J.K-D. Placówka:Biblioteka Elbląska
Ogrody Polityki - kontynuacja
Biblioteka Elbląska im. C. Norwida i Tygodnik Polityka zapraszają na reedycję Festiwalu VII Letnie Ogrody Polityki. W dniach 21 i 22 sierpnia dziedzińcu Muzeum Archeologiczno-Historycznego wystąpią Marek Dyjak, Dick4Dick, Lech Janerka i Muniek. Wszystkie zakupione wcześniej karnety i bilety zachowują ważność.
W czerwcu, z powodu gwałtownej burzy, organizatorzy zmuszeni byli odwołać zaplanowane na trzeci i czwarty dzień Ogrodów koncerty Muńka i L.U.C'a.

- Zgodnie z obietnicą, jednak w trochę innej konfiguracji artystów, Ogrody będą miały swoją kontynuację w sierpniu - informuje Arkadiusz Kowalczyk z Biblioteki Elbląskiej. - Tak więc 21 sierpnia zapraszamy na koncerty Marka Dyjaka i Lecha Janerki, a dzień później zagrają dla elbląskiej publiczności Dick4Dick i Muniek.

Lecha Janerki i Muńka nie trzeba przedstawiać. To żywe legendy sceny rockowej i punk rockowej. Marek Dyjak - jak twierdzą jego fani - jest polskim Tomem Weitsem, a Elżbieta Zapendowska nazywa go najbardziej prawdziwym głosem na polskim rynku muzycznym.

Z kolei Dick4Dick powstał w 2004 roku w Gdańsku. Od początku istnienia zespół zmieniał style muzyczne i wizerunek łącząc elektronikę, rock i pop. Początkowo był to głównie projekt performerski, który z czasem przerodził się w regularny zespół. W listopadzie 2009 r. odbyła się wspólna trasa koncertowa Trójka Tour, w której oprócz Dick4Dick udział wzięli Czesław Śpiewa i Gaba Kulka.

Bilety na poszczególne dni do nabycia od poniedziałku 19 lipca na wszystkich placówkach Biblioteki Elbląskiej. Cena: 20 zł.


Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11358
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 8771157

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.