Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 12.03.2010 12:52 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:Justyna Kozłowska-Dyrla, AJ Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Wstęp tylko dla Pań
Dziś, w piątek, 12 marca, o godz. 17 i 17.30 w Centrum Spotkań Europejskich Światowid odbędą się spotkania organizacyjne dla pań, które chcą wziąć udział w specjalnych zajęciach taneczno-ruchowych.

Program 50+ i zajęcia aerodance to najnowsza oferta Centrum Tańca Promyk dla kobiet w wieku powyżej 50 lat oraz od 25 do 50 roku życia.
 
- Pierwsza propozycja - zajęcia łączące taniec i aerobik - skierowana jest do dojrzałych kobiet - wyjaśnia instruktor Marek Kucharczyk. - Z kolei aerodance to wiele rodzajów ćwiczeń, wśród których każdy może wybrać coś dla siebie, a łączą je elementy tańca.

Treningi będzie prowadzić Patrycja Dyrmo, absolwentka AWF, instruktorka i tancerka posiadająca międzynarodową klasę taneczną S.
 
- Na spotkaniu organizacyjnym będziemy mówić m.in. o częstotliwości spotkań i obowiązującym stroju - mówi Patrycja Dyrmo. - Poinformujemy o pierwszym terminie zajęć, które - zdradzę - będą bezpłatne, co pozwoli przekonać się, czy ich forma będzie odpowiadać uczestniczkom.
 
Jak przekonują organizatorzy, zajęcia powinny spodobać się tym wszystkim paniom, które na myśl o wizycie na siłowni bądź sali fitness, dostają dreszczy.

Na godz. 17 zaproszone są dojrzałe kobiety, którym udział w programie 50+ ma pozwolić na komfort ćwiczeń w swojej grupie wiekowej, a na godz. 17.30 - chętne do udziału w zajęciach aerodance, które dotąd próbowały połączyć zajęcia taneczne z treningami fitness. Oba spotkania odbędą się w sali 38 (I piętro CSE Światowid).

- Zachęcamy wszystkie młode kobiety, młode przed pięćdziesiątką i po pięćdziesiątce - mówi Marek Kucharczyk. - Pokażemy Wam, że taniec to nie tylko dobra zabawa, ale też sposób na świetną kondycję.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11901
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10789004

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.