Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 01.02.2010 03:58 Miasto:Gołdap Kategoria:Muzyka Autor:inf. nadesłana, AJ Placówka:Dom Kultury w Gołdapi
Winter Rap Fest w Gołdapi
Koncert w sali widowiskowej ruszy o godz. 19
Koncert w sali widowiskowej ruszy o godz. 19

W tym tygodniu Dom Kultury w Gołdapi zaprasza na dwie imprezy muzyczne: rockowo-metalowy koncert Return Of The Wolf oraz na Winter Rap Fest.

Return Of The Wolf odbędzie się w czwartek, 4 lutego. W Kotłowni domu kultury zagrają: Gloria, Arbitrum, Steeler, NIF oraz Z nienacka. Początek o godz. 18. Bilet kosztuje 4 złote. Przy zakupie biletu płyta promo zespołu Steeler gratis.

Następnego dnia warto wybrać się na pierwszą edycję Winter Rap Fest. Oto co na temat tego wydarzenia mówią organizatorzy:

"W oczekiwaniu na hip-hopową bombę jaką niewątpliwie jest Mazoory Style Connection, prezentujemy nietuzinkowe wydarzenie spod znaku wyśmienitego Rapu. 5 lutego w gołdapskim domu kultury swój koncert zapowiedziały takie grupy jak WPROST, czyli dobrze już znani, gołdapscy pionierzy wytrawnego i pełnego wigoru rapu. Kolejnym gołdapskim akcentem będzie duet Seby oraz Dżeja, pracujących nad swoimi solowymi materiałami.

Raca (Olecko)/ PeeRZet (Kraków) promujący swój nowy album Vis a Vis to z pewnością jeden z ciekawszych nowopowstałych duetów w rodzimym niezależnym rapie. Dwójka raperów z pozoru wyraźnie kontrastujących ze sobą stylami, treścią i tematyką niewątpliwie pozostawi po sobie pozytywne i mocne wrażenie.

W końcu ten, którego osobom zaznajomionym w polskim rapie przedstawiać nie trzeba, czyli PYSKATY.  Raper pochodzi z warszawy i jest byłym reprezentantem duetu Skazani na Sukcezz, który tworzył wraz z PIHem. Pyskaty jest jednym z pionierów warszawskiego rapu, który od 1997 roku po dziś dzień, kontynuuje swoją działalność. U boku Pyskatego koncert zagra również Tomiko".

Nad oprawa muzyczną imprezy będzie czuwać Dj Ardziey z Gołdapi, na co dzień mieszkający w Olsztynie, rezydent czarnych oraz funkowych brzmień w olsztyńskim Clubie Faberge.

Koncert w sali widowiskowej ruszy o godz. 19.

Bilet w przedsprzedaży kosztuje 11 złotych (do kupienia w biurze domu kultury, ul. Krótka 2 oraz biurze Klubu Garnizonowego - ul. Wolności 4). W dniu imprezy bilet będzie kosztował 15 złotych.

Po koncercie na wszystkich czeka after party w Clubie Piwniczna.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11257
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 7721612

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.