Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 30.09.2009 05:01 Miasto:Elbląg Kategoria:Turystyka Autor:inf. nadesł. - Ewelina Dżugan, AJ Placówka:Związek Harcerstwa Polskego Hufiec Elbląg
Kurs na młodzież, żeglarstwo i zagranicę
Kurs pilotów wycieczek - to jedna z nowych propozycji Centrum Współpracy Transgranicznej w Elblągu. Placówka, którą prowadzi elbląski hufiec ZHP chce poszerzyć swoją działalność.

Jak informuje Ewelina Dżugan z Harcerskiej Służby Informacyjnej, w Centrum Współpracy Transgranicznej odbyło się spotkanie przedstawicieli organizacji oraz placówek.

Byli wśród nich reprezentanci Grupy Wodnej, Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej, Harcerskiej Grupy Ratowniczej Vamos, Harcerskiego Ośrodka Wodnego Bryza, elbląskiego hufca i Harcerskiej Służby Informacji.

- Zależy nam na podjęciu współpracy ze wszystkimi organizacjami, placówkami, które skupiają swoją działalność na trzech sektorach, tj. młodzież, żeglarstwo, współpraca międzynarodowa – mówi koordynatorka CWT Kamila Tkaczuk. - Chcemy, by Elbląg był stolicą sportów wodnych, współpracował z sąsiednimi krajami i był przyjazny dla inicjatyw podejmowanych przez młodzież. To właśnie misja Centrum Współpracy Transgranicznej i w tym będziemy wspierać nasze miasto - zapowiada Kamila Tkaczuk.

Jednym z owoców niedawnego spotkania jest współpraca m.in. z Żeglugą Ostródzko- Elbląską. Wspólnie z tą instytucją Centrum zamierza zorganizować kurs pilotów wycieczek.

Spotkanie organizacyjne w sprawie kursu odbędzie się 20 października, o godz. 17, w budynku Hufca ZHP, przy ul. Warszawskiej 55 w Elblągu.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11975
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11158786

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.