Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 11.09.2006 09:17 Miasto:Elbląg Kategoria:Wydarzenia Autor:inf. nadesłana Placówka:Biblioteka Elbląska
Szkoła Komunikacji Wizualnej
Już od 23 września w Bibliotece Elbląskiej im. Cypriana Norwida w Elblągu rozpoczną się zajęcia w Szkole Komunikacji Wizualnej. Warsztaty podzielone zostały na dwudniowe bloki weekendowe. Zrealizowanych będzie sześć sesji prowadzonych przez prawdziwą „gwiazdę" animacji komputerowej - Wojciecha Wawszczyka i Bartosza Orlickiego - specjalistę animacji multimedialnych i rysownika.
Zajęcia odbędą się w nowo otwartej Bibliotece Wirtualnej mieszczącej się w piwnicach gmachu głównego Biblioteki Elbląskiej przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu komputerowego i specjalistycznego oprogramowania.
Program warsztatów skierowany jest głównie do uczniów szkół średnich i studentów, których pasjonuje historia i lubią tę pasję w sposób obrazowy przedstawiać, a jednocześnie pragną rozwijać umiejętności posługiwania się sprzętem komputerowym w celu jak najbardziej sugestywnej realizacji swoich wizji artystycznych.
Uczestnicy warsztatów powinni wykazać się jedynie podstawową znajomością obsługi komputera. Tajniki pracy z programami do animacji przybliżą prowadzący warsztaty i studenci informatyki.
Sesje odbędą się w dniach 23-24 września, 30 września-1 października, 14-15 października, 28-29 października, 11-12 listopada, 25-26 listopada.
Biblioteka Elbląska zaprasza do udziału w zajęciach wszystkie osoby zainteresowane nabyciem lub rozwijaniem umiejętności z animacji komputerowej. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać pocztą elektroniczną na adres marcin.l@bibliotekaelblaska.pl lub w postaci wydruku dostarczyć do sekretariatu Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7 w terminie do 20 września. Spośród wszystkich chętnych prowadzący wybiorą grupę 25 uczestników, którzy wezmą udział w warsztatach.
Zajęcia są bezpłatne.
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11658
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10179291

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.