Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 29.08.2006 07:47 Miasto:Elbląg Kategoria:Taniec Autor:Justyna Kozłowska-Dyrla Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Taneczne pożegnanie lata
1 września w Światowidzie odbędzie się wieczór podsumowujący zajęcia prowadzone w ramach Wakacyjnej Szkoły Tańca oraz organizowanych w wakacje co piątek salsotek. Impreza odbędzie się w sali sportowej "Światowida".
- Mamy nadzieję, że i tym razem tancerze nie zawiodą i pojawią się, żeby podsumować to, czego się nauczyli w wakacje. Chcemy, żeby było wesoło i kolorowo, dlatego zapraszamy w kolorowych strojach kojarzących się z gorącymi klimatami Wysp Karaibskich. Warto poszukać w szafie koszuli w palmy czy falbaniastej spódniczki, ponieważ dla najciekawiej ubranych zafundujemy miesiąc darmowej nauki w Centrum Tańca "Promyk" - zachęca prowadzący zajęcia taneczne Marek Kucharczyk. - Będą też inne niespodzianki. W ten sposób możemy też pożegnać lato.
Bezpłatny udział w zajęciach będzie można także wygrać podczas specjalnych zajęć prowadzonych przez znanego z "Tańca z gwiazdami" Piotra Kiszkę. Odwiedzi on Elbląg 4 września i nauczy podstawowych kroków tańców standardowych i latynoamerykańskich. Lekcje u zawodowego tancerza odbędą się w sali sportowej "Światowida" w dwóch grupach - dla dzieci i młodzieży o godz. 18.00, a dla dorosłych - o godz. 19.30. Najstarszy i najmłodszy uczestnik spotkania zaproszony zostanie na miesięczny darmowy kurs w wybranej formie tańca do Centrum Tańca "Promyk".
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11972
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11145391

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.