Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 28.08.2006 02:36 Miasto:Elbląg Kategoria:Książka Prasa Autor:8 Placówka:Biblioteka Elbląska
Szkoła komunikacji wizualnej
Do końca tygodnia można zgłaszać się do udziału w zajęciach Szkoły Komunikacji Wizualnej. Efektem warsztatów będzie film animowany popularyzujący kulturę i historię regionu.
- Program skierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół średnich i wyższych, którzy lubią opowiadać historię poprzez obrazy, a przy tym pragną rozwijać umiejętności posługiwania się sprzętem komputerowym w celu jak najbardziej sugestywnej realizacji swoich założeń artystycznych - czytamy na stronie www.bibliotekaelblaska.pl.
Zajęcia odbywać się będą od września do listopada w nowo otwartej bibliotece wirtualnej mieszczącej się w budynku Biblioteki Elbląskiej przy ul. Św. Ducha. Uczestnicy warsztatów pracować będą pod kierunkiem reżysera filmów animowanych i specjalisty do spraw animacji komputerowych.
- Pragniemy poinformować wszystkich kandydatów Szkoły Komunikacji Wizualnej, iż od uczestników nie wymagamy znajomości programów graficznych i do animacji, jedynie pożądana jest podstawowa znajomość obsługi komputera! - informują organizatorzy warsztatów.
Aby zapisać się do Szkoły Komunikacji Wizualnej, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i złożyć go w sekretariacie Biblioteki Elbląskiej lub przesłać w formie elektronicznej na adres marcin.l@bibliotekaelblaska.pl w terminie do 31 sierpnia. Spośród zgłoszeń organizatorzy zajęć wybiorą 25 osób, które w efekcie prowadzonych zajęć staną się autorami filmu animowanego, który dzięki oparciu scenariusza na lokalnych podaniach, popularyzował będzie kulturę i historię regionu.
Warsztaty realizowane są w ramach projektu pt. „Elektroniczna pajęczyna". Projekt otrzymał dotację ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Mecenat 2006".
Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
Komentarze
 
Tadeusz Skoczek
|2006-11-13 18:02:42
Gratuluje pomysłu
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11987
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 11171174

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.