Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 13.07.2006 10:58 Miasto:Ruciane-Nida Kategoria:Stowarzyszenia Autor:Justyna Kozłowska-Dyrla Placówka:Dom Kultury w Rucianem-Nidzie
Green Horn
Do soboty 15 lipca można przesyłać zgłoszenia do udziału w konkursie Mazurskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej "Green Horn", który odbędzie się w Rucianem-Nidzie w ostatnią sobotę lipca.
Konkurs przeznaczony jest dla wykonawców uprawiających piosenkę żeglarską, szanty i pieśni kubryku. Kategorie, w których można wziąć udział, to utwory związane z żeglarstwem i folklorem morskim oraz piosenka z repertuaru zespołu Mechanicy Szanty (można startować w obu grupach). Zespoły szantowe nie mogą liczyć więcej niż sześć osób. Najlepsi otrzymają nagrody pieniężne oraz nagrodę specjalną za najciekawsze wykonanie utworu Mechaników.
Przesłuchania uczestników konkursu rozpoczną się o godz. 12.00. W koncercie wieczornym wystąpią: EKT Gdynia, Paweł Leszoski i DNA, Perły i Łotry, Mechanicy Szanty. Będą także minirecitale laureatów konkursu i pozostałych nagrodzonych uczestników.
Festiwal odbędzie się 29 lipca w Centrum Rozrywki Kapiodoro w Rucianem-Nidzie. Bilety - 15 zł. Organizatorami festiwalu są: zespół Mechanicy Szanty oraz Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida i Dom Kultury w Rucianem-Nidzie.
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11886
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10747518

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.