Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Wieczór poezji i wspomnień
Elbląska grupa literacka Korytarz zaprasza we środę 19 lipca o godz. 18 na wieczór poezji i wspomnień, który odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Ludności Pochodzenia Niemieckiego Ziemi Elbląskiej.
- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dialogiem kultur, poezją i historią, ‘milczków' oraz gorliwych dyskutantów, amatorów kawy i herbaty do udziału w naszej inicjatywie, która być może przybliży nam polsko- oraz niemieckojęzyczną poezję oraz wspólną historię obydwu narodów - informują organizatorzy wieczoru. - Językiem obowiązującym będzie tak język polski, jak i język niemiecki, gdyż spodziewamy się gości z Polski oraz Niemiec. Nasze zaproszenie szczególnie kierujemy do osób aktywnych na polu kultury, nauczycieli, studentów, uczniów oraz tych, którym nasz pomysł jest w jakiś sposób bliski.
Organizatorem i pomysłodawcą spotkania jest grupa literacka Korytarz, która swój pomysł realizuje dzięki pomocy Fundacji Elbląg oraz Stowarzyszeniu Ludności Pochodzenia Niemieckiego.
Spotkanie jest realizowane w ramach projektu „Świeży wypiek z Elbląskiej Piekarni Słowa" sfinansowanego przez Unię Europejską. Ewentualne sugestie oraz pytania do organizatorów należy kierować do Agnieszki Czarkowskiej, e-mail: aczarkowska@poczta.fm, tel. 0509 414 210.
Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11746
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 10405883

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.