Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 16.07.2020 07:18 Miasto:Elbląg Kategoria:Wydarzenia Autor:inf. nadesł. Placówka:Galeria El
Śniadanie na trawie vol. 2

Na dziedzińcu Centrum Sztuki Galeria EL stanął wielki namiot. To oznacza, że drugie spotkanie w cyklu „Śniadanie na trawie”, które rozpocznie się w niedzielę 19 lipca o 10:00 odbędzie się nawet przy nieidealnej pogodzie. Pogoda ducha za to będzie z pewnością wyśmienita!

Pierwsze spotkanie w tej formule zgromadziło wielu uśmiechniętych ludzi – czasem całe rodzinki, którzy spędzili czas piknikując, bawiąc się podczas działań graficznych, ruchowych czy eksperymentując z nowymi smakami, jak to na śniadaniu.

Tym razem, dzięki wielkiej namiotowej konstrukcji, która stanęła na trawiastym dziedzińcu Galerii EL i postoi tu do końca sezonu letniego, uniezależniamy się od kaprysów pogody i możemy śmiało planować kolejne wydarzenia.

Co nas czeka tym razem?
19 lipca godz. 10:00 - 14:00
MUZYKA - mamy w planie żywe granie okolicznościowego składu Dolar Very Duo. Połaczą oni elektroniczne dźwięki z basowym podkładem i świeżym powietrzem. Do tego, w przerwach, może pobrzmieć trochę muzyki z winyli.
SZKICOLOGIA - do świata prostych graficznych zabaw wszystkich młodych i starszych uczestników zaprasza Bogdan Kiliński. Zajęcia odbędą się pod hasłem „Parasolki na pogodę i niepogodę”.

RUCH – jogę i wygibasy poprowadzi Maszka
KULINARIA - przyniesione swojaczki, trochę przygotowanych atrakcji przez GEL oraz frykasy i ciekawostki eko kulinarne na ciepło i na zimno z ogródka i kuchenki Ditte.

- Sami przygotowujemy sobie śniadania z przyniesionych produktów lub tych, które będą dostępne w GEL (odwiedzą nas osoby z własnymi przetworami) - mówią organizatorzy. - W planie jest też trochę aktywności ruchowej, bo dbamy o duszę, ale też o ciało (tu przydadzą się maty do ćwiczeń). Weźcie sobie kocyki. Na miejscu do dyspozycji będą pufy i leżaki.

W działania włącza się tym razem również  elbląski oddział ŻAK Szkoły dla dorosłych. Przedstawiciele Żaka zadeklarowali przeprowadzenie dla chętnych pokazu zabiegu pielęgnacyjnego woskowania dłoni.

Wstęp na „Śniadanie na trawie” jest BEZPŁATNY
Całość realizowana jest dzięki wsparciu Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11047
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 6056908

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.