Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 28.11.2019 09:02 Miasto:Elbląg Kategoria:Społeczeństwo Autor:inf.nadesł. Placówka:Brak
O rozwoju społecznym (nie tylko) w Elblągu

Rozwój społeczny – zarówno Elbląga, jak i społeczności lokalnych, to temat konferencji oraz debaty, które odbędą się 2 grudnia 2019 w Domu pod Cisem przy ul. Stawidłowej 3 w Elblągu. W roli prelegentów w wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele władz miasta, organizacji pozarządowych oraz uczelni wyższych.

Debata Rozwój społeczny Elbląga: wyzwania, priorytety, wartości stwarza czas i miejsce dla refleksji o szeroko rozumianym rozwoju społecznym w naszym mieście, nad najważniejszymi wyzwaniami i priorytetami w kolejnych latach, ale także nad wartościami które powinny przyświecać w codziennej pracy i współpracy.

Drugą częścią wydarzenia będzie konferencja Rozwój społeczny: aktywizacja społeczności lokalnych. Jest to wyjątkowe wydarzenie, bowiem doroczna plenarna konferencja elbląskich organizacji pozarządowych odbywa się przy współorganizacji Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Konferencja dedykowana jest społecznościom lokalnym i różnym czynnikom, narzędziom wpływającym na ich rozwój. Zaprezentowane zostaną praktyczne rozwiązania i narzędzia, np. rady dzielnic.

Wszystkim zainteresowanym organizatorzy zapewniają komfortową przerwę - poczęstunek oraz zwiedzanie Domu pod Cisem. Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert świąteczny, który, jak zapewniają organizatorzy, będzie dla uczestników miłą niespodzianką.

Przyjęcie zaproszenia należy potwierdzić do 28 listopada 2019 poprzez formularz online: http://bit.ly/RozwojSpoleczny , telefonicznie: 55 236 27 16 lub e-mailem: r.narnicki@eswip.pl.

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 11115
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 6460726

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.