Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 03.01.2019 11:25 Miasto:Elbląg Kategoria:Wystawy Autor:inf.nadesł. Placówka:Brak
Wernisaż konkursu Fotka miesiąca

Potrafią wstać bardzo rano, by złapać wschodzące słońce na gorącym uczynku. Potrafią godzinami stać na mrozie, by uchwycić bezwzględne piękno zimy. Z aparatami nie rozstają się cały rok, bo nigdy nie wiadomo, kiedy powstanie zdjęcie na miarę Fotki Miesiąca. Najciekawsze fotografie czytelników Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl będzie można zobaczyć już 15 stycznia o godz. 18 w CSE Światowid. Zapraszamy na wernisaż i spotkanie z twórcami zdjęć.

Na konkurs Fotka Miesiąca czytelnicy przysłali setki zdjęć. Wśród nich są te, które pokazują piękno Elbląga i regionu, ale też wakacyjne wspomnienia z różnych części świata. Łączy je jedno - pasja ich twórców i chęć zatrzymania w kadrze najciekawszych momentów, najwspanialszych widoków. Na wystawie „Fotka Miesiąca” można obejrzeć blisko 80 zdjęć ponad 20 autorów. Zdjęcia Czytelników Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl jak co roku trafiły też do naszego kalendarza, którego zadaniem jest miesiąc po miesiącu pokazywać uroki naszej Małej Ojczyzny.

- Wernisaż konkursu „Fotka miesiąca” to niepowtarzalna okazja, by obejrzeć zdjęcia, ale też poznać ich autorów. Dlatego zapraszamy naszych Czytelników na to niezwykłe spotkanie, które pozwala spojrzeć oczami innych na nasze miasto i okolice. Zabierzcie rodziny i znajomych, kolegów i koleżanki, tych którzy lubią robić zdjęcia i tych, którzy z pasja je oglądają. Będzie nam niezmiernie miło was gościć! - mówią organizatorzy.
     
Tradycyjnie na wszystkich, którzy przyjdą na wernisaż, będzie czekał pyszny tort. Organizatorzy zapraszają we wtorek (15 stycznia) o godz.18.00 do Centrum Spotkań Europejskich Światowid przy pl. Kazimierza Jagiellończyka (hol główny). Wstęp bezpłatny.

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10967
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5899557

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.