Gazeta
Internet

Witaj,     |  Zaloguj
Nasza społeczność

Logowanie

Dołącz do eKulturalnych
Zapomniałem hasła
Przejdź do eKulturalni.pl
GDZIE JESTEŚ:  E-ŚWIATOWID    Aktualności

Data dodania: 09.10.2018 11:15 Miasto:Elbląg Kategoria:Społeczeństwo Autor:inf.nadesł. Placówka:Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Można się zgłaszać do udziału w Targach Seniora

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu zaprasza instytucje, firmy, organizacje pozarządowe, osoby fizyczne, a także artystyczne zespoły seniorów z Elbląga i okolic do zaprezentowania się na Targach Seniora. Przedsięwzięcie pn. Teraz My! odbędzie się 7 grudnia w CSE „Światowid” w Elblągu. Na zgłoszenia wystawców organizatorzy czekają do 20 listopada br. Udział w Targach jest bezpłatny.

Targi Seniora – Teraz My! są wydarzeniem wystawienniczym o charakterze kulturalno-edukacyjnym, skierowanym do seniorów z województwa warmińsko-mazurskiego i ich rodzin. Targi są poświęcone prezentacji i promocji instytucji, firm i działań kierowanych do seniorów w woj. warmińsko - mazurskim. Organizatorem targów jest CSE „Światowid” w Elblągu.

– Pierwszą edycję targów, na prośbę samych zainteresowanych, zorganizowaliśmy w ubiegłym roku – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”. – Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym odzewem, zarówno ze strony wystawców jak i odwiedzających.

W Targach mogą uczestniczyć podmioty gospodarcze, osoby prawne, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne, których oferta obejmuje szeroko rozumianą propozycję towarów i usług dla osób starszych oraz ich rodzin. Do zaprezentowania się na Targach organizatorzy szczególnie zachęcają przedstawicieli następujących dziedzin: zdrowie, sport i rekreacja, kulinaria, uroda i styl, kultura i nauka, prawo i finanse, pasje i zainteresowania, nowe technologie i multimedia. Zapraszają także seniorów z sekcji artystycznych działających w regionie.

– Planujemy, że podczas Targów seniorzy będą mogli skorzystać z porad specjalistów z zakresu prawa, zdrowia, urody, a także z bezpłatnych badań – zapowiadają organizatorzy.

W programie Targów, oprócz stoisk, znajdzie się otwarta scena, na której odbędą się prelekcje oraz prezentacje seniorskich zespołów artystycznych. Wystawcy chcący zaprezentować swoją ofertę na scenie powinien zaznaczyć to w Formularzu zgłoszeniowym.

Ważne!

Warunkiem uczestnictwa w Targach jest wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do organizatora Targów w terminie do 20 listopada 2018 r. Formularz należy dostarczyć:

–  osobiście lub drogą pocztową na adres:
Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Plac Kazimierza Jagiellończyka 1

82-300 Elbląg

–  lub faxem (fax.: 55 6112060)

–  lub mailem na adres: karolina.sluz@swiatowid.elablag.pl

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Targów Seniora są dostępne na stronie www.swiatowid.elblag.pl lub w biurze organizatora (CSE „Światowid”, pokój nr 38 a).
Ilość miejsc ograniczona.

Targi Seniora – Teraz My! odbędą się w ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”, który jest realizowany przez CSE „Światowid” w Elblągu. Zadanie zostało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Podziel się:
Wszelkie prawa do tego tekstu są zastrzeżone. Publikowanie go w całości lub części wymaga zgody Wydawcy.

Kierownik Redakcji: Hanna Laska-Kleinszmidt

tel 55 611 20 69

Jeśli chcesz dodać swój komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj.
MENU

eŚWIATOWID W LICZBACH

 

Publikacji: 10935
Galerii: 307
Komentarzy: 1354

 


Liczba odwiedzin: 5625308

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Wydawca:

Centrum Spotkań Europejskich
"ŚWIATOWID"

pl. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
tel.: 55 611 20 50
fax: 55 611 20 60

 

Redakcja:
redakcja@eswiatowid.pl
tel.: 55 611 20 69

Administrator systemu:
adm@swiatowid.elblag.pl
 

 

 


 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 

oraz budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.